ورزشی

بیوگرافی مهدی قائدی و همسرش ستاره معصومی |حواشی و جنجال ها+عکس

مهدی قائدی مهاجم تیم استقلال تهران است. ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد این فوتبالیست و همسرش به اضافه زندگی حرفه و حواشی و جنجال های زندگی این بازیکن صحبت کنیم.

بیوگرافی مهدی قائدی

مهدی قائدی، مهاجم تیم استقلال تهران متولد 14 آذر 1377 در شهر بوشهر میباشد. او با 166 سانتی متر قد از 10 سالگی فوتبال را شروع کرد. حالا در پست وینگر و مهاجم استقلال بازی می کند که به نیما ایرانی معروف است.

باشوی کوچک

مهدی قایدی بازیکنی که با جثه ریز و نحیف خود اما با تکنیک ناب با سن کم در ترکیب ایرانجوان سال 87 در لیگ دسته اول همه نگاه ها را به خود معطوف کرد و لقب باشوی کوچک را به خود اختصاص داد.

باشوی کوچک
باشوی کوچک لغب مهدی قایدی

خانواده مهدی قائدی

یک خواهر بزرگتر و یک برادر کوچکتر از خود دارد. بصورت جدی از سال 1387 وقتی 10 ساله بود از پایه های تیم فوتبال ایرانشهر بوشهر به میدان رفت.

خوانواده مهدی قائدی
خوانواده مهدی قائدی

حتما بخوانید: بیوگرافی مهدی مهدی پور هافبک تیم استقلال

قرارداد با استقلال

استفلال 17 تیر 1396 مهدی قائدی را از ایرانجوان گرفت و با قراردادی 5 ساله او را به خدمت گرفت. تا این بازیکن 19 ساله اولین تجربه بازی در لیگ برتر را کسب کند.

مهدی قایدی به استقلال پیوست
مهدی قایدی به استقلال پیوست

مهدی قایدی: از کودکی استقلالی بودم

از کودکی استقلالی بودم و دوست داشتم در این تیم بازی کنم. خدا را شکر شرایطی پیش آمد که با حضور یکی از مدیران باشگاه استقلال و صحبت های علیرضا منصوریان به این تیم ملحق شدم.

مهدی قائدی استقلال
مهدی قائدی استقلال

حتما بخوانید: بیوگرافی عزت الله پورقاز | زندگی شخصی + افتخارات + حواشی + عکس با همسر

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی

ستاره معصومی متولد 10 بهمن در تهران می باشد. همسر مهدی قائدی 7 سال از او بزرگتر و متولد 1370 است. مهدی قائدی و همسرش در روز ۱۰ دی ۱۳۹۸ ازدواج کردند. عکسهای مراسم عقد این دو در همان ابتدا در بسیاری از رسانه های کشور پخش شد و خیلی ها معتقد بودند که مراسم آنها لاکچری برگزار شده.

مراسم ازدواج مهدی قائدی
مراسم ازدواج مهدی قائدی

بازیکن محبوب استقلال نیز عیناً همین عبارت را به مناسبت ازدواجشان در صفحه شخصی خود نوشت. سفرهای زیاد بازیکن محوری استقلال همراه تیم باعث شده تا هرچند که خلأ او در کنار همسرش احساس شود اما ستاره معصومی این خلأ را با گذاشتن پست و استوری برای همسرش به گونه ای کمتر می کند.

ستاره معصومی همسر مهدی قایدی
ستاره معصومی همسر مهدی قایدی

علایق همسر مهدی قایدی

علاقه او به سگها در بیشتر تصاویر اینستاگرامی مشهود است. البته مهمترین موضوعی که در خصوص ستاره معصومی باید گفت ارتباط بسیار خوبی با مهدی قائدی بازیکن استقلال دارد. بیوگرافی همسر مهدی قایدی نشان می دهد که احتمالا باید به زودی او را در زمینه مدلینگ جزو فعالان قابل توجه دید.

ستاره معصومی
اینستاگرام ستاره معصومی

حتما بخوانید: بیوگرافی سردار آزمون | زندگی شخصی + افتخارات + حواشی + عکس با همسر

اینستاگرام ستاره معصومی همسر مهدی قایدی

ستاره معصومی همسر مهدی قایدی با پیج رسمی setareh.masoumi  در اینستاگرام دارای K552 فالوور میباشد .

تصادف بسیار شدید و مرگ هم تیمی مهدی قایدی

مهدی قایدی در روز نهم بهمن ماه سال 96 در حالی که برای کارهای مربوط به دانشگاهش به بوشهر رفته بود در حادثه رانندگی مصدوم و روانه بیمارستان خلیج فارس شد. او به همراه برخی دوستانش سوار بر ماشین در حال برگشت از تماشای مسابقات فوتبال ساحلی بودند که خودروی آنها در اتوبان امام علی بوشهر واژگون می شود و منجر به جراحت شدید سرنشینان شامل سه پسر و یک دختر شد که در نهایت یک فوتبالیست نیز در این سانحه کشته شد و یک دختر نیز مجروح شد ، خود قائدی نیز بخاطر خونریزی مدتی در بیمارستان بود و بعد از عمل جراحی مرخص شد.

ماشین مهدی قایدی پس از تصادف
ماشین مهدی قایدی پس از تصادف

الگو مهدی قایدی

قائدی راجب الگوی خود اینگونه میگوید: الگوی فوتبالی من نیمار برزیلی است بازیکنی که همیشه از شیوه فوتبالی او الهام گرفتم و تمام تلاشم را انجام دادم تا شکل و شمایل فوتبالی ام شبیه به او باشد.

نیمار جونیور
نیمار جونیور الگوی مهدی قائدی

حتما بخوانید: نیمار جونیور | بیوگرافی+زندگی شخصی و حرفه ای+عکس همسر و فرزندش

هک اینستاگرام مهدی قائدی

این فوتبالیست جوان از زمان حضور خود در استقلال اغلب درگیر حاشیه بود

اولین ماجرا مربوط به هک اینستاگرام و انتشار چت های خصوصی و غیر عرف او تا جایی جنجالی شد که پیش بینی می شود از استقلال اخراج خواهد شد که نشد.

اینستاگرام مهدی قائدی
اینستاگرام مهدی قائدی

مشکل سربازی مهدی قایدی

قایدی که هنوز خدمت سربازی خود را انجام نداده بعد از ورود به استقلال با تصمیم مدیران این تیم سر از دانشگاه درآورد و حالا دانشجو بوده و معافیت تحصیلی دارد !

مهدی قائدی سرباز میشود؟
مهدی قائدی سرباز میشود؟

ورود به تیم ملی

مهدی قایدی اولین بار مهر ماه 1396 وقتی 19 ساله بود با تیم ملی زیر 20 سال ایران در جام جهانی زیر بیت سال 2017 به میدان رفت

او سپس زمان سرمربیگری دراگان اسکوچیچ در شهریور 1399 برای بازی به تیم ملی رده بزرگسالان دعوت شد.

مهدی قائدی در تیم ملی
مهدی قائدی در تیم ملی

یادگیری زبان انگلیسی

مهدی قایدی میگوید: نام فامیلی درست من مهدی قایدی هست اما اینقدر گفتند قائدی دیگر خودمم عادت کردم ، من یادگیری زبان انگلیسی را از سال دوم حضورم در استقلال دنبال می کنم.

همه چیز در مورد زندگی نامه فوتبالیست ها را در سایت ورزشی بخوانید.

خروج از نسخه موبایل