ناراحتی رونالدو به خاطر حذف تیمش

ناراحتی رونالدو از حذف تیمش همه را تحت تاثیر قرار گذاشت. بسیاری از طرفداران فوتبال امیدوار بودند که در جام جهانی 2022 قطر یک بار دیگر شاهد رقابت کم نظیر 16 ساله کریستیانو رونالدو و لیونل مسی اما این بار در عرصه ملی باشند.

گریه کریس رونالدو به خاطر حذف تیمش از جام جهانی قطر

این امر نیز نشدنی نبود، چرا که یک طرف آرژانتین قهرمان کوپا آمریکا 2021 سرشار از انگیزه و جوانی بودند. و از سوی دیگر پرتغالی ها یکی از گران قیمت ترین تیم های ملی جهان با ترکیبی از جوانان و با تجربه ها حضور داشتند.

شکست پرتغالی ها به مراکش باعث شد که پرتغال و آرژانتین هرگز با یکدیگر با حضور لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در جام جهانی رویارویی نکنند.

مطمئناً اگر پرتغالی ها از سد مراکشی ها عبور می کردند یکی از مدعیان اصلی صعود برای فینال می‌بودند. و از طرفی آرژانتین ها از شانس بسیاری برای حضور در فینال دارا می باشند.

مراکش یکی از شایسته ترین تیم های این دوره از رقابت ها این رویای شیرین را نابود کرده است. و خودش را به جای پرتغال به مرحله نیمه نهایی جام جهانی قطر رساند.

فوتبال یک شانس بی نظیر را برای نشان دادن یکی از بزرگترین رویدادهای تاریخ را از دست داد. چرا که همگی به خوبی می دانند که این جام جهانی به احتمال فراوان آخرین جام جهانی کریستیانو رونالدو و لیونل مسی بود. و بعید به نظر می‌رسد که آنها را در جام جهانی 2026 آمریکا_مکزیک_کاندا ببینیم.

کریستیانو به نوعی با پستی در اینستاگرام نشان داد که دیگر قصدی برای بازی در تیم ملی را ندارد و می خواهد راه را برای جوانان در تیم ملی باز بگذارد.

از طرفی لئونل مسی 35 ساله هم خیلی شانس زیادی برای حضور در جام جهانی 2026 که در آن زمان بیش از 38 سال سن خواهد داشت را ندارد.

ناراحتی رونالدو از حذف تیمش و اشک های کریستیانو بعد از حذف شدن، غمگین ترین قاب جام جهانی 2022 قطر را رقم زد.

این تلخ ترین سناریو برای یکی از بهترین های تاریخ میتوانست باشد. او به خوبی می دانست که پرتغال با این نسل طلایی از شانس زیادی برای قهرمانی برخوردار بود. اما، هزار و صد حیف که فوتبال به هیچ تیمی رحم نخواهد کرد.

آرژانتینی ها و لیونل مسی که نیز توانستند در دیداری حساس و 120 دقیقه ای در ضربات پنالتی ها از سد هلندی ها عبور کنند. و نشان دادند آنها تنها یک هدف دارند، آن هم قهرمانی است.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *