نگرانی در اردوی آرژانتین 

نگرانی در اردوی آرژانتین به خاطر غیاب کاپیتان! طبق گزارش ورزشی- کاپیتان لئو در تمرین روز پنجشنه غایب بود. پس از اینکه لیونل مسی در دیدار مقابل کرواسی همسترینگ پای چپ خود را لمس کرد. نگرانی‌هایی در خصوص وضعیت سلامتی او ایجاد شد. اما مدتی پس از آن و زمانی که لئو پاس گل سوم آلبی‌سلسته را برای آلوارز فراهم کرد، این نگرانی‌ها از بین رفت اما کاپیتان تیم ملی آرژانتین در تمرین روز پنجشنبه آلبی‌سلسته غایب بود تا موجی از نگرانی برای آرژانتینی‌ها ایجاد شود.

غیاب لیونل مسی در تمرین تیم ملی آرژانتین

موندو فوت مرکاتو در این باره نوشت: لئونل مسی به دلیل آسیب دیدگی همسترینگ امروز تمرین آرژانتین غایب بوده است.

بیشتر خبرنگاران معتقدند او به فینال خواهد رسید.

موندو دپورتیوو هم در این باره چنین نوشته است که با وجود غیبت لئونل مسی در تمرین روز پنج شنبه، لئو مشکلی برای حضور در دیدار فینال نخواهد داشت.

جالب است بدانید تعدادی از بازیکنان فرانسه حسابی برای فوق شتاره آلبی سلسته قبل از شروع دیدار دو تیم آرژانتین و فرانسه در فینال کوری خوانده اند.

شوامنی در پاسخ به اینکه گریزمان گفته بود مسی بهترین بازیکن دنیاست گفت: از نظر من بهترین بازیکن دنیا امباپه هست. او در دیدار مقابل آرزانتین به همه ثابت خواهد کرد که از مسی بهتر است.

ژیرو هم قبل از مسابقه گفته است که خروس ها می خواهند بهترین شب عمر مسی را خراب کنند.

تئو هرناندز مدافع چپ فرانسوی ها که با مصدومیت برادرش لوکاس هرناندز به مدافع چپ فیکس تیمش تبدیل شد، گفته است:

مسی؟ ما از او ترسی نداریم و به راجتی مهارش خواهیم کرد.

جالب است بدانید که یکی از آخرین کسانی که قبل از مسابقه برای مسی کوری خوانده بود و ادعا کرده بود که لئو کاری نمی تواند جلویش انجام دهد در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، دیدار بین بایرن مونیخ و بارسلونا در سال 2015 بود، که قبل از آن دیدار نویر ادعا کرده بود که مسی نمی تواند مقابلش کاری انجام دهد اما در آن بازی لئو باعث شکست سنگین 3 بر 0 مونیخی ها مقابل بارسلونا در نیوکمپ شد.

مسی که در این دوره از رقابت ها 5 گل زده و 3 پاس گل داده در فورم بی نظیر و آماده ای قرار دارد.

حال باید دید مانند همیشه لئو با بازیه بینظیرش جواب کسانی که کوری خوانده اند را خواهد داد یا خیر!

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

sajjad
17 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *