اولین واکنش امباپه بعد از ناکامی در جام جهانی

اولین واکنش امباپه بعد از ناکامی در جام جهانی ، ستاره تیم ملی فرانسه که برای قهرمانی در جام قطر تلاش زیادی کرد و متاسفانه با بدشانسی روبرو شد. امباپه در این دوره از رقابت های جام جهانی در قطر بسیار خوش درخشید. حتی در بازی فینال نیز عملکرد بی نظیری داشت که باعث شد آقای گل دنیا شود.

حتما بخوانید: زندگی نامه کیلیان امباپه | مهاجم تیم ملی فرانسه و پاری سن ژرمن

کیلیان امباپه نسبت به ناکامی در جام جهانی واکنش نشان داد

امباپه ناکام بزرگ در فینال جام 2022 قطر بود. این بازیکن با اینکه توانست سه گل در فینال بزند و اما در پایان با بدشانسی در ضربات پنالتی روبرو شد. او که نجات دهنده تیم ملی فرانسه در این رقابت ها بود. حتی زمانی که 2-0 فرانسه از آرژانتین عقب افتاد. بازهم کیلیان نجات دهنده تیم دشان بود.

به گزارش سایت “ورزشی” تیم فرانسه با درخشش امباپه و هت تریک او در رقابت فینال جام جهانی 2022 ولی بازهم آرژانتین قهرمان جام شد. او که در دقیقا پایانی خوش درخشید و پنالتی و یک شوت دیدنی را گل کرد و در وقت اضافی نیز گلی را به ثمر رساند. ولی بازی به ضربات پنالتی کشیده شد.

امباپه به فاصله 10 دقیقه تا پایان 90 دقیقه قانونی توانست دو گل بزند و کار را به تساوی کشاند و حتی در دقیقه های پایانی وقت دوم نیز نتیجه را با گلی که در پنالتی زد 3-3 کرد.

واکنش کیلیان امباپه به ناکامی در فینال
واکنش کیلیان امباپه به ناکامی در فینال
امباپه ناکام در فینال 2022 قطر
امباپه ناکام در فینال 2022 قطر

نخستین واکنش امباپه بعد از ناکامی در فینال قطر

کیلیان در نخستین واکنشش به ناکامی در توییتر منتشر کرد و نوشت: برمیگردیم!

امباپه در فینال بسیار خوش درخشید و جزو بهترین بازیکنان زمین بود. او حتی اولین پنالتی فرانسه را گل کرد. یک گل را با شوت به ثمر رساند. حتی در وقت اضافی گلزنی کرد. در پنالتی نیز اولین ضربه را به گل تبدیل کرد. ولی نتوانست مانع از شکست تیمش در مقابل آرژانتین شود. امباپه چهار سال قبل در فینال جام روسیه به کرواسی گل زد. او که کمک زیادی کرد تا تیمش قهرمان جام شود ولی اینبار قضیه کلا فرق کرد. کیلیان با هشت گل برنده کفش طلای جام شد و حالا او چهار سال دیگر فرصت دارد تا به جام جهانی 2026 برسد.

نخستین واکنش امباپه بعد از ناکامی در فینال قطر در اینستاگرام
نخستین واکنش امباپه بعد از ناکامی در فینال قطر در اینستاگرام

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *