خشم تاریخی مسی در مقابل فن خال سرمربی هلند

واکنش مسی به فن خال سرمربی هلند در مورد چه چیزی بود؟ خشم تاریخی مسی در مقابل فن خال سرمربی هلند که از دید دوربین ها مخفی نمانده است. و واکنش های عجیب ستاره مطرح دنیا را بعد از بازی هیجان انگیز آرژانتین و هلند در پی داشته است.

به گزارش رسمی وب سایت Varzeshi.org ، مسی چهره فوتبالی مطرح دنیا و ستاره تیم آرژانتین در برابر تیم ملی هلند با اتفاقات جنجالی همراه شد. و این بازیکن تکنیکی توانست ابتدا در دقیقه ی 35 بازی پاس گل جذابی را برای مولینا بیندازد و او را به گل برساند. در ادامه دقیقه 73 نیز گل دوم تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. این بازی به پنالتی کشیده شد و مسی در پنالتی هم موفق عمل کرد.

مسی و فن خال و ادگارد داویدز
واکنش مسی به فن خال

نتیجه بازی هلند و آرژانتین در جام جهانی قطر

این بازی در پایان 120 دقیقه 2-2 تمام شد و کار به ضربات پنالتی کشیده شد.

لیونل مسی در زمان اتمام بازی نیز حسابی از خجالت فن خال مربی تیم هلند در آمد و در کنفرانس خبری نیز حسابی از او انتقاد کرد. فن خال ادعا می کرد که فوتبال خوبی ارائه نموده و تنها کاری که تیم هلند انجام داد این بود که توپ را برای بازیکنان بلند قامت خود ارسال نموده اند.

فن خال قبل از بازی بیان نمود که مسی بازیکن خطرناکی است و فقط در زمانی که توپ در اختیارش باشد ولی وقتی توپ در اختیارش نباشد باید حسابی سود ببریم. اما مسی از این صحبت ها و انتقادات ناراضی بوده و در زمان گلزنی در جریان بازی نیز به سوی نیمکت هلند رفت و جشن گلزنی اش را به طرز عجیبی نمایش داد. و در پایان بازی نیز به سوی فن خال رفت و انتقادهای تندی خطاب به او کرد.

مسی در مقابل فن خال
مارادونا و مسی و فن خال

اظهارات فن خال درباره بازیکنان آرژانتینی

فن خال قبلا سرمربی منچستر بوده و با دی ماریا و ریکلمه دوران مشترک داشته است. و کلا با ستاره های آرژانتینی مشکل داشته و حالا مسی سعی کرده با این واکنش ها از دوستانش دفاع کند.

ریکلمه 15 میلیون پوندی جزو خریدهای گران قیمت بازسلونا که با حضور فن خال جایگاهش را به طور کلی از دست داد و حتی در پایان از این باشگاه خارج شد و به ویارئال رفت.

اظهارات فن خال درباره مسی و واکنش مسی به فن خال

لوئیس فن خال قبلا اظهارات فروان و جنجالی درباره مسی داشت و در 2019 نیز یک مصاحبه ای درباره او داشته است. او گفت که بارسلونا با وجود مسی نتوانسته قهرمانی زیادی بدست بیاورد و اصلا بهترین بازیکن دنیا معنایی ندارد!

مسی و نیمار به جای اینکه بازیکنان تیمی باشند، جزو پلیرهای فردی هستند و البته من آنها را دوست دارم.

مسی یک بازیکن فردی است و البته بهترین بازیکن تک نفره دنیا است و آمار شگفت انگیزی از او در دسترس است. و البته بنده این را دوست دارم. ولی چرا او 5 سال است که قهرمان لیگ قهرمانان اروپا نشده است؟ به عنوان کاپیتان باید از خود بپرسید که چرا تیم او در اروپا نیز برنده نمی شود؟

این اظهارات و سخنان قبلی فن خال باعث شد تا مسی و دوستانش در این بازی واکنش های جالبی نشان دهند. و در پایان نیز با حذف تیم فن خال، انتقادات و حملات شدیدی را به سوی او روانه کنند.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *