واکنش کارلو آنچلوتی به پیشنهاد عربستانی ها به رونالدو

واکنش کارلو آنچلوتی به پیشنهاد عربستانی ها به رونالدو  رابخوانیم. طبق گزارش ورزشی- کریستیانو رونالدو سوپر استار پرتغالی در فاصله کمتر از دو هفته تا آغاز پنجره نقل و انتقالات زمستانی همچنان بدون تیم است و مقصد آینده اش مشخص نیست.

چند وقت پیش خبراتی راجع به پیشنهاد تیم عربی النصر به رونالدو با قرارداد ۵۰۰ میلیون یورویی برای ۳۰ ماه به گوش رسید که ما در سایت “ورزشی” آن خبر را نیز گذاشته بودیم. سپس رونالدو آن خبر را تکذیب کرد و گفت قرار نیست با النصر به توافق برسد. در همین حین خبری پیچید که تیم قطری السد قصد بستن قرار دادی با ستاره پرتغالی یعنی کریستیانو رونالدو دارد.

این‌خبر نیر حواشی بخصوصی بهمراه داشته است.

حتما بخوانید: زندگی نامه کریستیانو رونالدو | بیوگرافی+ داستان زندگی+عکس و …

واکنش کارلو آنچلوتی به پیشنهاد عربستانی ها به رونالدو

حالا آنچلوتی به بهانه مقایسه رونالدو و مسی در پایان جام جهانی در این باره صحبت کرد. سرمربی ایتالیایی رئال مادرید بیان کرد:” این دوئل به هر دو بازیکن انگیزه داد. در این سالها هر دو در دنیای فوتبال درخشان ظاهر شدند و فوق العاده عمل کردند.

مسی روند فوتبالش را با قهرمانی جام جهانی تکمیل کرد. رونالدو عملکرد متفاوتی داشت اما او هم فوق العاده بود. رونالدو تا همیشه در قلب هواداران رئال مادرید خواهد ماند.

نمی دانم که چه تصمیمی در مورد آینده اش می گیرد اما می خواهد در بالاترین سطح بازی کند و فکر نمی کنم که دنیای عرب از این حیث برای او مناسب باشد.”

آنچلوتی در مورد آینده خودش و پیشنهاد تیم ملی برزیل نیز صحبت کرد:”من نمی دانم که در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. در حال حاضر همه چیز در رئال فوق العاده است و در این فصل اهداف بزرگی داریم. برای فکر کردن به آینده زمان خواهیم داشت، تا 30 ژوئن 2024 قرارداد دارم و اگر رئال مادرید من را اخراج نکند، از این جا تکان نمی خورم.”

آخرین اخبار و حواشی فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *