وداع اشک‌بار مسی با هواداران آرژانتین!

وداع اشکبار مسی با هواداران آرژانتین در جام جهانی 2022 ، مسی یکی از برترین بازیکنان آرژانتین در تاریخ فوتبال این کشور به حساب می آید. او حالا در کنار مارادونای بزرگ قرار دارد. ابر ستاره دنیای فوتبال در پایان فینال جام جهانی با چشم هایی اشک بار از دنیای فوتبال با هواداران خودش خداحافظی کرد. وداع اشک‌بار مسی با هواداران آرژانتین در این جام بسیار شگفت انگیز و به یاد ماندنی بود و همیشه در خاطرات و ذهن های هر هوادار فوتبالی در دنیا باقی خواهد ماند.

خداحافظی اشکبار مسی با هواداران آرژانتین

خداحافظی اشک‌بار مسی با هواداران آرژانتین! او که در مسابقه حساس در فینال جام جهانی 2022 قطر توانست جام جهانی را برای نخستین بار در دستانش تجربه کند. به گزارش سایت “ورزشی” لینول مسی ستاره برتر تیم آرژانتین بعد از رویارویی با فرانسه توانست با چشم های اشکبار با هوداران کشورش خداحافظی کند. مسی بعد از یک برد شیرین در پنالتی ها، با خوشحالی از کسب عنوان قهرمانی جام جهانی از تیم ملی خداحافظی کرد.

شگفتی تاریخ فوتبال دنیا مسی است

مسی بعد از پایان مسابقه فینال و کسب عنوان قهرمانی در چند روز پیش عنوان کرد که این جام جهانی برای او آخرین جام خواهد بود. او که در چهار سال دیگر حضوری در تیم ملی نخواهد داشت و آخرین تجربه او در جام قطر 2022 بوده است. حالا با کسب جام زرین برای آرژانتین خیالش از این بابت راحت شد و طلسم ها را شکست. مسی در حالی که با هواداران خداحافظی می کرد و به سمت آنها نیز می رفت.

حتما بخوانید: زندگی نامه لیونل مسی | همه چیز در مورد بهترین بازیکن جهان

خداحافظی اشکبار مسی در جام جهانی قطر با هواداران آرژانتین

لئو مسی با حس شگفت انگیزی خوشحالی و خداحافظی اش را بیان کرد و با تیم و کادر فنی در پایان مسابقه با گرمی دست داد. مسی اولین گل خودش را برای آرژانتین در مسابقه فینال قطر از روی نقطه پنالتی و گل سوم خودش را نیز در نیمه اول وقت اضافی و در دقیقه 109 به ثمر رساند.

او حتی در ضربات پنالتی نیز اولین ضربه اش را برای کشورش به ثمر رساند. حالا روحیه به بازیکنان آلبی سلسته بازگشت. حالا آنها با دست پر به شهر بوینس آیرس می روند و مورد تشویق هواداران آرژانتین قرار می گیرند. مسی از این بابت خوشحال است که توانست در دوران حضور حرفه ای اش در فوتبال، جام جهانی را برای کشورش بالای سر ببرد.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *