پابلو گاوی پادشاه آینده اسپانیا می شود

ماجرای پابلو گاوی و شاهدخت لئونور چیست؟ ازدواج گاوی با پرنسس اسپانیا حقیقت دارد؟ این روزها شایعه عجیبی با مضمون کراش زدن شاهدخت لئونور بر روی پابلو گاوی ستاره 17 ساله جوان بارسلونا و تیم ملی فوتبال اسپانیا در رسانه‌های اروپایی به گوش می رسد. شاهدخت لئونور دختر اول فیلیپه ششم پادشاه و ملکه لتیسیای اسپانیا است.


طبق گزارش ورزشی- در قانون اساسی اسپانیا لئونور درخط جانشین تاج و تخت اسپانیا نفر اول است. پس از تاجگذاری پدرش در سال 2014 او از عنوان رسمی شاهزاده آستوریاس برخوردار شد. خواهرش، شاهدخت سوفیا پس از او درخط جانشینی، دوم است.

ماجرای پابلو گاوی و شاهدخت لئونور از کجا شروع شد؟

کراش زدن پرنسس اسپانیا روی گاوی! پابلو گاوی پدیده و هافبک تیم فوتبال بارسلونا که در این سن کم در تیم ملی اسپانیا هم توپ می زند.

به نظر می رسد در بین دختران محبوبیت زیادی بر خور دار است. که حالا خبر کراش زدن ملکه آینده اسپانیا بر روی او نیز حسابی بین رسانه های اسپانیایی جنجال ساز شده است.

حتی به گفته برخی رسانه های اروپایی پابلو گاوی قصد داشته است که بعد از گلزنی در یکی از بازی های جام جهانی، گل خودش را به شاهزاده لئونور تقدیم کند.

ماجرا از این قرار است که شاه فیلیپ ششم هنگام بازدید از رختکن اسپانیا در دوحه، پیراهن امضا شده گاوی را برای دخترش گرفته است. و عده ای از نزدیکان او این خبر را نقل کرده اند که دختر اول وی، یعنی شاهزاده لئونور حسابی به پابلو گاوی هفده ساله علاقه مند می باشد.

رسانه های اسپانیایی نسبت به این موضوع واکنش های متفاوتی داشته اند. که یکی از جالب ترین آنها مربوط می شود به روزنامه معروف football espana که نوشته است: شاهزاده اسپانیا حقی برای کراش زدن روی گاوی را ندارد!

جالب است بدانید یکی از رسانه های اسپانیایی گفته است که، لئونور ولیعهد اسپانیا پوشه ای دارد که از آن با عکس های پابلو گاویرا پر شده است.

او که در مدرسه آتلانتیک در ولز در حال تدریس است. به گفته برخی کمدش با عکس های پابلو گاویرا معروف به پابلو گاوی پر شده است.

اما این تنها جنجال عاشقانه ی پابلو گاوی در چند ماه گذشته نبوده است!

پابلو که همچنان تا 18 سالگی نیز فاصله دارد. در روز تمدید قراردادش با بارسلونا، عکس های وی که در حال شماره دادن به دختری اسپانیایی بود، حسابی جنجال ساز شده بود.

از آنجایی که لئونور ملکه ی آینده ی اسپانیا می باشد. در صورتی که پابلو گاوی با او ازدواج کند به پادشاه آینده اسپانیایی ها تبدیل خواهد شد!

آخرین اخبار و حواشی ورزشی را در سایت ورزشی ببینید.

sajjad
13 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *