مارکوس رشفورد

پاریس سن ژرمن به دنبال جذب مارکوس رشفورد به صورت آزاد است! شاید جام جهانی هنوز ادامه داشته باشد، اما با نزدیک شدن پنجره‌ی نقل و اتقالات زمستانی، تیم‌های باشگاهی برای خریدهای تازه آماده می‌شوند. مارکوس رشفورد، یکی از بازیکنانی است که ممکن است به زودی لباس تیم تازه‌ای را بر تن کند. پاریس سن ژرمن، مشتری پر و پا قرص این بازیکن انگلیسی است.

قرارداد مارکوس رشفورد در تابستان به منچستر یونایتد به پایان می رسد و این این بازیکن می‌تواند بدون هیچ هزینه‌ای از این تیم جدا شود. هنگامی که پنجره‌ی نقل و اتقالات باز شود، او  می‌تواند پیش از تصمیم‌گیری درباره‌ی ادامه‌ی راه خود، با مشتری‌های احتمالی مذاکره کند.

این ملی‌پوش انگلیسی خواهان زیادی دارد و پاریس سن ژرمن که در اول صف مشتریان اوست، به زودی پیشنهاد بزرگی برای جذب او ارائه خواهد کرد.

به گزارش میرر، پاریس سن ژرمن آماده است تا این بازیکن 25 ساله را به پنجمین بازیکن پردرآمد جهان تبدیل کند.

پیشنهاد بزرگ پاریس سن ژرمن به مارکوس رشفورد

 باشگاه پاریسی حاضر است دستمزد سالانه 50 میلیون یورو به رشفورد پیشنهاد دهد. قراردادی که احتمالا خبر از خروج کیلیان امباپه و جایگزینی او با رشفورد در پایان فصل را می دهد.

ناصر الخلیفی اظهار داشت: “مارکوس رشفورد یک بازیکن واقعاً باورنکردنی و آینده دار است. اگر بخواهیم او را به صورت آزاد به خدمت بگیریم، قطعا شانس ما کم خواهد بود؛ چون باشگاه های بزرگ دیگری نیز خواهان به خدمت گرفتن او هستند..”

“اما چرا که نه؟ شاید در تابستان به سراغ او بریم. هنگامی که بازیکن آزاد شد، حتما با او صحبت خواهیم کرد.”

آیا رشفورد در یونایتد می‌ماند؟

مارکوس رشفورد فصل گذشته افت چشم‌گیری داشت. فعالیت‌های خارج از زمین مارکوس رشفورد مورد انتقادت زیادی قرار گرفت.  او در نهایت در زمین پاسخ قاطعی به منتقدین داد. اکنون سوال اینجاست که آیا رشفورد می‌تواند فرم خود در این فصل را حفظ کند تا در مذاکرات بتواند دست بالاتر را داشته باشد یا خیر. اما آنچه که واضح است این است که اگر منچستر یونایتد و اریک تن هاگ از عملکرد او راضی نباشند، صف طولانی برای جذب او تشکیل خواهد شد.

آخرین اخبار و حواشی فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *