باخت پاریس سن ژرمن به موناکو

فاصله ی پاریس سن ژرمن در بالای جدول با رقیب کمتر شد. بعید است که صدرنشینی پاری سن ژرمن در صدر جدول لیگ 1 به طور کامل از دست بدهد. اما موناکو یک قدم و سه امتیاز به صدرنشینان نزدیک شد. زیرا آنها در عصر شنبه مدعی پیروزی 3 بر 1 مقابل تیم پایتخت شدند. بنابراین مصاف پاریس سن ژرمن موناکو به سود موناکویی ها به اتمام رسید. در این پست از ورزشی به خلاصه ای از حواشی این بازی می پردازیم.

خلاصه بازی موناکو پاریس سن ژرمن

این باخت تنها سومین باخت پاری سن ژرمن در فصل لیگ 1 بود. اما برای کیلیان امباپه و همکارانش، این دومین باخت آنها در پنج بازی اخیر و سومین بار در آن دوره بود که امتیاز از دست دادند.

برتری در صدر جدول فرانسه اکنون هفت امتیاز است. و توجه PSG اکنون به میزبانی بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا در روز سه‌شنبه معطوف خواهد شد.

شروع بد برای پاریس سن ژرمن

اوضاع برای PSG بد شروع شد و آنها در عرض 5 دقیقه عقب افتادند. الکساندر گولووین پس از اینکه ویسام بن یدر دید ضربه ای مسدود شده و در مسیر او افتاد، دروازه را باز کرد. او اشتباهی نکرد و دروازه ی جانلوئیجی دوناروما را گشود.

این برتری قبل از 20 دقیقه دو برابر شد و بن یدر در حال جشن گرفتن یک گل از خود بود. او پس از اینکه موناکو توپ را در بالای زمین به دست آورد، فرصتی به دست آورد و موفق شد از زاویه ای بسته، دروازه بان پاری سن ژرمن را تحت فشار قرار دهد.

بن یدر ستاره ی تیمش در بازی پاریس سن ژرمن موناکو
بن یدر ستاره ی تیمش در بازی پاریس سن ژرمن موناکو

پاریس سن ژرمن به دنبال بازگشت بود، اما.

پاری سن ژرمن تلاش کرد تا راه خود را به عقب برگرداند و در دقیقه 39 با وارن زایر امری، یک گل به ثمر رساند. خوان برنات وارد محوطه شش قدم شد، و با پاس به زایر امری او را صاحب موقعیت گلزنی کرد. اما امید های آنها کمی بعد از بین رفت.

پاری سن ژرمن قبل از اینکه بار دیگر گل را دریافت کند، حتی به وقت استراحت هم نرسید. و یک بار دیگر این بن یدر بود که این موقعیت را به دست آورد. یک حرکت هوشمندانه به پایان رسید که او از کنار برنات دریبل زد و سپس به خوبی از درون تیرک توپ را وارد دروازه کرد.

در نیمه دوم PSG فشار زیادی اعمال کرد. اما آنها شانسی نداشتند. حالا بایرن در لیگ قهرمانان اروپا منتظر است و پاری سن ژرمن آسیب پذیر است.

مثلث مسی نیمار امباپه در حال نابودی
مثلث مسی نیمار امباپه در حال نابودی

مسی، نیمار و امباپه: مثلث در حال نابودی پاریس سن ژرمن

آینده خط حمله پاریس سن ژرمن می تواند به بازی با بایرن مونیخ بستگی داشته باشد پاری سن ژرمن لحظات بسیار حساسی را پشت سر می گذارد. اما آزمون بزرگ برای تیم فرانسوی، بازی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ خواهد بود.

شاگردان کریستوف گالتیه در آستانه بازی رفت سه شنبه 14 فوریه در پارک دو پرنس و بازی برگشت در 8 مارس در آلمان در لحظات سختی هستند.

در شرایطی که کیلیان امباپه مصدوم شد، و مسی در آخرین لحظه هم در حاله ای از ابهام است. چیزی که هیچ کس نمی تواند شک کند این است که حذف یک بار دیگر پاری سن ژرمن در مرحله یک شانزدهم نهایی، شوک بزرگی را به باشگاه پاریسی وارد می کند. باشگاهی که به طور منحصر به فردی برای کسب قهرمانی طراحی شده بود.

به همین دلیل است که حتی بسیاری از تحلیلگران فرانسوی در این فکر هستند که اگر شکست دردناک دیگری در این مرحله از لیگ قهرمانان اروپا اتفاق بیفتد، آینده سه گانه مسی، امباپه و نیمار چگونه خواهد بود، همانطور که یک سال پیش برابر رئال مادرید اتفاق افتاد.

4 دیدگاه در “موناکو 3 – 1 پاریس سن ژرمن | نابودی مثلث مسی، نیمار، امباپه

  1. واقعا نمیفهمم مشکل از چیه مربی بازیکنا البته که بازیکنای خوبی داره مشکل مربیه؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *