پرش هوادار آرژانتینی روی اتوبوس بازیکنان

پرش هوادار آرژانتینی روی اتوبوس بازیکنان ، تیم ملی آرژانتین که در رقابت های جام جهانی 2022 قطر قهرمان شد. آنها یک جشن پرشور با چند صد هزار نفر از هواداران در بوینس آیرس برگزار کردند. اتوبوس حامل تیم ملی در این جشن بر روی یک جایگاه ویژه قرار گرفتند. اما در این جشن یک هوادار آرژانتینی روی اتوبوس بازیکنان پرید.

به گزارش سایت “ورزشی” صدها هزار نفر در پایتخت آرژانتین و خیابان های بوینس آیرس برای استقبال از مسی و یاران آماده شدند و اتوبوس روباز حامل بازیکنان از بین آنها عبور می کرد. آنها که یک جشن قهرمانی پرشور را بعد از دیه گو برگزار کردند و حالا مسی در بین آنهاست و بهترین بازیکن دنیا شد. ازدحام شدید جمعیت آنقدر زیاد بود که مسئولان امنیتی این کشور را بسیار نگران کرده بود.

یک نفر جشن مسی و آرژانتین را خراب کرد
یک نفر جشن مسی و آرژانتین را خراب کرد

یک نفر جشن مسی و آرژانتین را خراب کرد

این اتفاق که در جشن پیروزی رخ داد و باعث شد تا نگرانی امنیتی به اوج خودش برسد و در نهایت حضور بازیکنان آلبی سلسته در این مراسم لغو شد. آنها توسط یک هلیکوپتر از خیابان ها خارج شدند.

اتوبوس روباز آماده حرکت دادن مسی و بازیکنان دیگر آرژانتینی بود و آنها که دو شب پیش قهرمان جام جهانی شدند و در حال عبور از خیابان های شلوغ پایتخت بودند. اما در حین حرکت اتوبوس یک شخص از روی پلی خودش را به درون اتوبوس پرتاب کرد. پس از این ماجرا بود که مقام های بوینس آیرس تصمیم گرفتند که این اتوبوس روباز را متوقف نمایند.

خراب شدن جشن مسی و یاران
خراب شدن جشن مسی و یاران
جشن قهرمانی مسی و بازیکنان آرژانتینی
پرش هوادار آرژانتینی به درون اتوبوس مسی و بازیکنان آلبی‌سلسته

توقف جشن بازیکنان آرژانتین / یک هوادار جشن مسی و یاران را خراب کرد

مسی و بازیکنان آرژانتینی بعد از اینکه جمعیت زیادی شکل گرفت و احتمال بروز هرج و مرج وجود داشت. بازیکنان به بالگردها منتقل شدند و ادامه حرکت توسط هلیکوپتر شکل گرفت.

پرش هوادار آرژانتینی روی اتوبوس بازیکنان
پرش هوادار آرژانتینی روی اتوبوس بازیکنان

رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین هم تصمیم گرفت که به دلیل ازدحام جمعیت شدید مردم در خیابان های پایتخت، به اتوبوس تیم ملی اجازه حرکت ندهد. بنابر گفته های او بازیکنان تیم دیگر نتوانستند در میدان مرکزی شهر برای جشن حضور یابند.

تصمیم مهمی که توسط مسئولان امنیتی شکل گرفت و ما واقعا مجبور شدیم که به دلیل ازدحام جمعیت و کنترل نشدن آنها از حرکت اتوبوس جلوگیری کنیم.

بنابراین حیف شد که نتوانستیم از بازیکنان در یک میدان مرکزی استقبال گرمتری داشته باشیم. از طرف بازیکنان تیم ملی از مردم کشورم عذرخواهی می کنم.

پرش هوادار آرژانتینی روی اتوبوس

قطعا پریدن یک هوادار آرژانتینی از علاقه زیاد و احساس فراوان بوده است. قطعا او می خواست از مسی و یاران آرژانتینی با این نحو تشکر کند.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *