پست مسی رکورد شکست

پست مسی در اینستاگرام رکورد شکست. طبق گزارش ورزشی- لیونل مسی برای اولین بار پس از قهرمانی آرژانتین در جام جهانی قطر، برای اولین بار وارد اینستاگرام شد.

این مهاجم نمادین سرانجام موفقیت دیگو مارادونا را در سال 1986 تقلید کرد و پس از مسلماً دراماتیک ترین فینال جام جهانی در تاریخ، پرافتخارترین جایزه فوتبال را برد.

مسی در تساوی 3-3 مقابل فرانسه دو گل به ثمر رساند و سپس اولین پنالتی آرژانتین را در ضربات پیروزی به ثمر رساند.

این نتیجه ای بود که بیشتر هواداران فوتبال می خواستند، زیرا سرانجام میلیون ها نفر مسی را با جام طلایی در دستانش دیدند و عصر یکشنبه او در اینستاگرام به اشتراک گذاشت تا خوشحالی خود را با مجموعه ای از تصاویر به اشتراک بگذارد.

حتما بخوانید: زندگی نامه لیونل مسی | همه چیز در مورد بهترین بازیکن جهان

کپشن اینستاگرام لیونل مسی

این بازیکن 35 ساله نوشت: “قهرمانان جهان!!!!!!!” خیلی وقت ها خوابش را دیدم، آنقدر خواستم که هنوز زمین نخوردم، باورم نمی شود…… از خانواده ام، از همه کسانی که از من حمایت می کنند و همچنین از همه کسانی که به ما ایمان دارند بسیار سپاسگزارم. .

ما بار دیگر ثابت می‌کنیم که آرژانتینی‌ها وقتی با هم و متحد می‌جنگیم، می‌توانیم به هدف خود برسیم.

شایستگی این گروه است که بالاتر از افراد است، قدرت همه جنگیدن برای همان رویایی است که آرزوی همه آرژانتینی ها بود… ما این کار را کردیم!!! بیا بریم آرژانتین لعنتی!!!!!خیلی زود همدیگه رو میبینیم.

رکورد شکنی پست مسی در اینستاگرام

در زمان نوشتن این مطلب، این پست بیش از 44 میلیون بار لایک شده است و دومین پست پر لایک در تاریخ اینستاگرام است.

پست مسی رکورد شکست
پست مسی رکورد شکست

گفته می‌شود که در عرض 39 دقیقه به 10 میلیون لایک رسیده است، که می‌تواند سریع‌ترین لایک تاریخ باشد و می‌تواند به رکورد 56.1 میلیون لایک اینستاگرام نزدیک شود، عددی که با یک تصویر به دست آمده است. تخم مرغ ارسال شده توسط کریس گادفری در ژانویه 2019.

در حالی که این مهم ترین رکورد برای شکستن یک فوتبالیست نیست، اما فقط نشان می دهد که مسی چقدر در مقیاس جهانی محبوب است.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *