پسر کریس رونالدو در آکادمی عربستان

پسر کریس رونالدو در آکادمی عربستان ، جونیور که فرزند بزرگ کریستیانو رونالدو می باشد و فوتبال خودش را در آکادمی عربستان ادامه می دهد.

پسر رونالدو در گهواره سعودی بزرگ می‌شود!

به گزارش سایت “ورزشی” به نقل از روزنامه الشرق الاوسط کریستیانو جونیور فرزند ستاره پرتغالی دنیای فوتبال در آکادمی مهد عربستان قرار دارد تا ادامه فوتبال خودش را رد سطوح نوجوانان دنبال کند. این به دلیل حضور رونالدو در تیم النصر عربستان می باشد.

مهد یک آکادمی ملی بوده که به دنبال جذب استعدادهای جوان و نوجوان دنیای فوتبال است. یک پروژه ملی که در آن بازیکنان با استعداد از 6 سالگی در تمام مناطق عربستان کشف می شوند. مهد یعنی گهواره که سعودی ها در آکادمی خود به دنبال پیشرفت ورزش و پرورش کودکان از سن پایینتر است.

پسر رونالدو در گهواره سعودی بزرگ می‌شود!

پسر رونالدو در آکادمی فوتبال عرب ها:

پسر کریس رونالدو در آکادمی عربستان حالا زیر نظر رسانه های دنیا قرار دارد. این یک مرکز با نظارت فنی و تخصصی و اداری با رویکردهای علمی و فناوری نوین با یک سیستم ورزشی یکپارچه بلند مدت در طی 10 سال است. این بازیکنان با استعداد در یک گهواره آموزش دیده و یاد خواهند گفت.

پسر بزرگ رونالدو در سال های پیشین از آکادمی های بزرگ فوتبالی اروپا شروع کرده است. حالا می خواهد راه پدرش را ادامه دهد و در فوتبال تاریخ ساز شود. در سال های 2021 و 2022 در آکادمی منچستر عضو بود. قبل از آن نیز از 2018 تا 2021 برای تیم های رده پایه یونتوس بازی نمود. همچین قبل از سال 2018 نیز در یک دوره آکادمی رئال مادرید بازی نمود و در 20 مسابقه 50 گل زد.

کریستیانو جونیور مانند پدر خود عاشق فوتبال است. رونالدو حتی در مصاحبه ای گفت که به دنبال این است تا پسرش بازیکن بزرگی شود. جونیور توانایی و خلاقیت زیادی دارد و می تواند به یک فوتبالیست حرفه ای و موفق تبدیل شود. سن کم او و ذهنیت خلاق و برجسته اش و عشق به فوتبالش باعث می شود تا در هر قاره ای نظیر اروپا، آسیا و … باشد مشغول تمرین و بازی کردن باشد.

پسر رونالدو در آکادمی فوتبال عرب ها

mohamadnd
17 ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *