جدایی گابریل کالدرون از جدایی از عربستان

پشیمانی کالدرون از جدایی از عربستان

به گزارش سایت ورزشی– گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی و سابق عربستان گفت: در خصوص حضورم در تیم ملی عربستان، اشتباه کردم که قبل از جام جهانی ۲۰۰۶ از این تیم جدا شدم.

جدایی گابریل کالدرون از جدایی از عربستان
جدایی گابریل کالدرون از جدایی از عربستان

سرمربی اهل آرژانتین و اسبق تیم پرسپولیس در خصوص جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مصاحبه‌ای با نشریه الریاضیه انجام داد.

گابریل کالدرون در خصوص مرحله گروهی جام جهانی گفت: نتایجی که در مرحله گروهی رقم خورد غیرقابل باور بودند؛ اما خوشبختانه تیم‌هایی که شایسته بودند صعود کردند.

او در مورد اینکه از نظر او چه کسی برنده جام جهانی میشود، عنوان کرد: من هیچ موقع هیچ علاقه ای به پیش بینی آینده نداشتم.

کالدرون که سابقه مربیگری در عربستان را دارد در خصوص عملکرد تیم ملی این کشور در جام جهانی گفت: عربستان در جام جهانی فوتبال زیبایی به نمایش گذاشت و حتی موفق شد در بازی با آرژانتین، آن را شکست دهد.

از او درباره اینکه اگه به زمان گذشته سفر کند کدام یک از تصمیماتش را انجام میدهد و کدام یک را تغییر میدهد، گفت: من هیچ یک از تغییرات گذشته ام را تغییر نمیدهم. من به مسیری که در آن قرار گرفتم اعتماد دارم و از اشتباهاتم یاد گرفتم و باعث شد رشد کنم. اما در انتخابم در خصوص حضورم در تیم ملی عربستان، اشتباه کردم که قبل از جام  جهانی 2006 از این تیم جدا شدم. ما در مرحله انتخابی این رقابت‌ها شکست نخوردیم و فقط یک گل دریافت کردیم.

از کالدرون در مورد عملکرد مسی سوال کردند، او این چنین درباره مسی جواب داد: باوجودی که او سن و سال بالایی دارد؛ اما همچنان مهره اصلی تیم ملی آرژانتین به حساب میاید. مسی ۱۴ سال در تیم ملی آرژانتین بوده و بهترین بازیکن جهان محسوب می‌شود. او در تیم چنان خوب کارهایی آنچنان انجام میدهد که هیچ کدام یک از بازیکنان تیم ملی آرژانتین توانایی انجام آنرا ندارند  و همین امر باعث برتری مسی نسبت به سایر بازیکنان است.

 

sajjad
9 دسامبر 2022
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *