پیشنهاد باشگاه های انگلیس طارمی

پیشنهاد انگلیسی برای طارمی ، روزنامه رکورد پرتغال بیان داشت که پورتو چهار پیشنهاد از باشگاه های لیگ برتر انگلیس برای جذب مهدی طارمی دریافت کرد که آنها را رد کرده است.

به گزارش سایت “ورزشی” مهدی طارمی امسال در باشگاه پورتو عملکرد بی نظیری داشت. او توانست 31 گل را در این رقابت ها بزند. دستاورد بی نظیر بازیکن ایرانی تیم پورتو باعث شد تا در رتبه 5 گلزنان 10 لیگ معتبر اروپایی قرار گرفت.

روزنامه رکورد پرتعالی بیان داشت که آمار مهاجم پورتو بسیار خیره کننده بود. او از چهار باشگاه انگلیسی پیشنهاد داشته است.

پیشنهاد باشگاه های انگلیس برای طارمی

بر مبنای خبرهای درج شده روزنامه رکورد مهدی در بین نخبه های 2022 قرار دارد. او جزو چهار گلزن برتر در 10 لیگ اروپایی حضور دارد. این روزنامه درباره عملکرد مهاجم ایرانی تیم پورتو نوشت: از یک نام کم شناس تا شهرت معتبر در فوتبال اروپایی

طارمی سفر طولانی را از پرسپولیس و الغرافه تا ریو آوه طی کرد. حالا در تیم کارلوس کاروالیل توپ می زند. روند کاملا طولانی را طی کرده تا اسم خودش را مطرح کند.

چهار پیشنهاد باشگاه انگلیس برای طارمی
چهار پیشنهاد باشگاه انگلیس برای طارمی

4 پیشنهاد انگلیسی برای طارمی

حالا درباره طارمی پیشنهادات جدی زیادی مطرح شده است. وضعیت او متفاوت است. او در رقابت لیگ معتبر دنیا زیر نظر یوفا فعالیت می کند. حالا او در دنیای نخبگان قرار دارد.

در ده لیگ برتر فوتبال اروپا که شامل پرتعال نیز می شود. مهدی پنجمین گلزن برتر سال 2022 است. در یک رده بندی نیز تعداد بازی ها و گل های مرتبط با جام جهانی هر کشور و حضور در سه لیگ قهرمانان و لیگ اروپا می باشد.

گلزن ایرانی 30 ساله تیم پورتو 45 بازی را انجام داده و 31 گل به ثمر رسانده است. آمار او واقعا خیره کننده و جذاب است و آخرین گلش را نیز در مقابل ژیل ویسنته زد.

چهار پیشنهاد باشگاه انگلیس برای طارمی
چهار پیشنهاد باشگاه انگلیس برای طارمی

حالا طارمی و توانایی هایش در رتبه مناسبیی قرار دارد و مهدی در بین برترین بازیکن های دنیا قرار دارد. این مسئله نیز باعث شد تا ارزش جایگاهش را بداند و لذت ببرد. امباپه و لواندوفسکی و هالند جزو برترین نام های فوتبالی با کیفیت هستند. پیشی گرفتن این بازیکنان از طرامی نیز طبیعی است.

انکونکو فوتبالیست تیم لایپزیش نیز نام کمتر مطرح شده در رسانه ها عملکرد ارزشمند عالی داشته و بالاتر از مهدی قرار دارد.

اسم های که بعد از مهاجم تیم پورتو در رتبه بندی قرار دارند نام های کم اهمیتی نیستند. بازیکنانی نظیر کریم بنزما بازیکن رئال مادرید و بنده آخرین توپ طلای فوتبال دنیا. هری کین مهاجم تاتنهام و داروین نونیز نیز در فوتبال پرتغال مشهور شده است. او در سال 2022 برای دو تیم بنفیکا و لیورپول به میدان رفت. حالا سال میلادی رو به تمام شدن است و تمام باشگاه ها در پایان سال یک مسابقه دیگر دارند.

چهار پیشنهاد باشگاه انگلیس برای طارمی
چهار پیشنهاد باشگاه انگلیس برای طارمی

پیشنهادات لیگ جزیره برای مهدی طارمی

پیشنهاد باشگاه های انگلیس برای طارمی باعث شد تا او حالا نگاه ها را به خودش خیره کند. آمار او در سال های قبل با امسال قابل قیاس نبود. پیشرفت و سختی های زیادی که در این سال ها تحمل کرد توانست او را در بین برترین بازیکن ایرانی اروپا مطرح کند. در سال 2021 نیز این بازیکن ایرانی بهترین گلزن خارج از پنج لیگ بزرگ اروپا (لیگ برتر انگلیس، سری آ ایتالیا، لالیگا اسپانیا، بوندس لیگا آلمان و لیگ فرانسه) بود. مهدی با گلزنی 27 تا در رتبه 16 جدول 10 لیگ معتبر اروپایی است.

با رفتن به کمی عقب تر، پائولینیو با زدن 22 گل و ایستادن در رتبه هجدهم، بهترین گلزن خارج از پنج لیگ برتر اروپایی بود. طارمی در آن سال 20 گل زد و در جایگاه بیست و یکم قرار دارد. مهدی در سال 2022 توانست 36 گل بزند. پنج گل او برای تیم ملی ایران بود و 2 گل را نیز در برابر تیم ملی انگلیس زد. البته در این بخش آمارها لحاظ نمی گردد.

با توجه به سن طارمی که در آستانه 30 سالگی قرار دارد. مهدی حالا اسمش در کنار لیگ جزیره و احتمال انتقالش وجود دارد. در این تابستان اسم او مورد توجه برترین تیم های انگلیسی قرار داشت.

جدول بهترین بازیکنان اروپا
جدول بهترین بازیکنان اروپا

باشگاه های لیگ جزیره به طارمی پیشنهاد دادند

بر طبق تیتر روزنامه رکورد حالا مهدی از باشگاه های انگلیسی پیشنهاد داشت. پنتو دا کوستا رئیس اژدها به تمام این پیشنهاد ها جواب منفی داد. هر نوع پیشنهاد در بازار زمستانی را رئیس پورتو رد کرد.

علیرضا نیکومنش، ایجنت ایرانی در کانادا سال ها مدیر برنامه مهدی طارمی میب اشد. روابط غیر رسمی اش با گروه تاجران مرتبط با آژانسی که ریو فردیناند مدافع قدیمی منچستر یونایتد جزو مدیران خودش می بیند را حفظ می کند تا شاید انتقال طارمی به لیگ برتر جزیره در فصل آینده فراهم شود.

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *