زیدان از نیمکت فرانسه دور ماند

زیدان از نیمکت فرانسه دور ماند ، قطعا بسیار دور از ذهن خواهد بود که زین الدین زیدان بر روی نیمکت تیم ملی فرانسه بنشیند. احتمالا زیدان باید در یک باشگاه کار خودش را شروع کند و حالا فقط یک انتخاب خواهد داشت.

خبری از زیدان روی نیمکت فرانسه نیست

به گزارش وب سایت “ورزشی” رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه، چندی قبل مدعی شد که اگر فرانسه به نیمه نهایی 2022 صعود کند. تصمیم درباره آینده دشان با خود سرمربی است.

پس از مسابقه با انگلیس آنها توانستند به مرحله بعدی صعود کنند و در یک مسابقه حساس در مقابل مراکش قرار بگیرند.

فرانسه حالا به دشان این قابلیت را داد تا هدایت این تیم را برعهده بگیرد و همه تصمیم ها برای ماندن را به خود سرمربی واگذار کرده است.

دشان سرمربی تیم ملی فرانسه
دشان در تیم ملی فرانسه به احتمال زیاد باقی خواهد ماند.

 

احتمال حضور دشان به عنوان سرمربی فرانسه

سرمربی فرانسه در یک کنفرانس خبری گفت که هر چیزی درباره ماندن من در فرانسه باید بررسی شود و این هدف ها به خوبی توسط رئیس فدراسیون تعیین شده است. به نظر بنده رئیس فدراسیون فرانسه همانند مردم فرانسه خوشحال است و من نیز دوست دارم از چیزهایی که بدست آوردم لذت ببرم. حالا به بازی در برابر تیم ملی مراکش فکر می کنم و به ماندن و رفتن خودم هیچ فکری نخواهم کرد.

 

آیا دشان علاقه ای به حضور در فرانسه دارد؟

برخی از کاربران اعتقاد دارند که اصلا نتایج بعدی تیم فرانسه در مسابقات بعدی اهمیتی ندارد و دیدیه دشان علاقه دارد که در تیم ملی فرانس باقی بماند و او تا دوسال دیگر نیز سرمربی فرانسه باقی خواهد ماند. بنابر گزارش نشریه های اروپایی توافق دشان با فوتبال فرانسه را تا سال 2024 بیان کردند و حتی او سرمربی این تیم ملی در یورو نیز خواهد بود.

زیدان به کجا خواهد رفت؟

پس از قهرمانی در جام جهانی قبلی و لیگ ملت های اروپا، فرانسه حالا تنها جامی را که کسب نکرده است یورو می باشد که دشان دوست دارد به این موهم دست یابد. آنها حتی در فینال 2016 نیز در مقابل پرتغال شکست خوردند و یورو 2024 یکی از بهترین فرصت ها برای شکست این طلسم است. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، قطعا خبری از زیدان روی نیمکت فرانسه نیست و حالا باید او به فکر شغلی در باشگاه های اروپایی باشد.

زیدان در تیم ملی فرانسه باز نمیگردد
به احتمال زیاد زیدان سرمربی تیم ملی فرانسه نخواهد شد.

قطعا زیدان به زودی با یک باشگاه توافق می کند و زمزمه هایی نیز در احتمال حضور زیدان در باشگاه یوونتوس به دلیل عملکرد ضعیف مکس آلگری می شود و هر تیم بزرگ اروپایی که نتیجه بدی بگیرد احتمال حضور سایه زیدان بر آن وجود دارد. بنابراین زیدان از نیمکت فرانسه دور ماند و باید منتظر سرمربیگری او در باشگاه های مهم اروپایی بود.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *