چگونه در فوتبال استریک حرفه ای شویم

چگونه در فوتبال استریک حرفه ای شویم ، یکی از بازی های جذاب و سرگرم کننده و محبوب موبایلی می باشد که افراد مختلف در سرتاسر دنیا به صورت تکی یا گروهی باهم بازی می کنند. بازی فوتبال استریک با گیم پلی جذاب و سریع با تصمیم گیری ها و هدف گیری ها توانسته جزو بهترین بازی فوتبالی باشد. شما باید به ترفندها و نکات مهم آموزشی برای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای در این بازی آشنا باشید. در ادامه سایت ورزشی شما را با نکات و امکانات و ترفندها بیشتر آشنا خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

 

فوتبال استریک یک فوتبال جذاب و آنلاین

یک بازی جذاب و سرگرم کننده در حد جام جهانی فوتبالی می باشد که می توانید به راحتی با دوستان خود به صورت چنده نفره بازی نمایید. به آسانی وارد رقابت جهانی شده و بازی را بدون محدودیت سرعت و زمان تجربه نمایید. شما در این گیم می توانید پست مهاجم و دروازه بان را انتخاب کرده و از ورزشگاه های زیبا دیدن نمایید و در آنها مسابقه دهید. چالش های زیادی پیش روی شما قرار دارد که باید همه آنها را بازگشایی نمایید.

یک بازی جدید Football Strike یا فوتبال استریک که توسط کمپانی بازی سازی مینی کلیپ MINICLIP ساخته شده است. بازی فوتبال آنلاین که در سال 2017 عرضه شد و سبک بازی خلاقانه و جذاب می باشد. تقریبا میلیون ها نفر در دنیا از این بازی استفاده می نمایند.

فوتبال استریک یک فوتبال جذاب و آنلاین

 

گرافیک بازی فوتبال استریک:

این بازی جذابیت گرافیکی خوبی دارد. شما قابلیت تجربه فوتبال حرفه ای را در موبایل دارا هستید. به آسانی پشت توپ ایستاده و ضربات ایستگاهی و یا پنالتی بزنید. برای زدن گل های زیبا و تماشایی باید فوتبالیست را شخصی سازی نمایید.

 

کنترل و عملکردهای مختلف

شما کنترل آسانی در این بازی دارا هستید و برای شوت زدن فقط باید توپ را با کشیدن دست روی اسکرین گوشی به سمت هدف ببرید با این حرکت فوتبالیست به توپ ضربه می زند و توپ را به سمت دروازه شلیک می کند. حواستان باید حسابی جمع باشد و وقتی حریف شوت کرد باید دست تان را به سمتی روی اسکرین بکشید که می خواهید دروازه بان شما آن سو شیرجه بزند.

بازیکنان نیز از قدرت های خوبی در این بازی برخوردار هستند و شوت های قدرتمند زیادی می زنند. باید قدرت بازیکنان را ارتقا دهید و باید در ادامه برای دروازه بان دستکش و بازیکن نیز یک توپ مناسب خریداری شود. حتی با خرید تاکتیک های مختلف می توانید توانایی آنها را بالا ببرید.

 

امکان بازی با دوستان و آشنایان

شما می توانید به راحتی در این بازی کری خوانی نموده و برای دیگران شاخ و شانه بکشید. فرصت عالی را برای نمایش مهارت فوتبالی تان بدست می آورید. شما باید در این بازی حرفه ای شوید و لیست دوستان تان را ایجاد کرده و هر وقت خواستید با ID با آنها بازی نمایید. همچنین امکان پیدا کردن اکانت فیسبوک و برقراری ارتباط با آنها و مسابقه دادن را نیز دارید.

 

انواع مدهای بازی Football Strike

انواع مدهای بازی Football Strike

بازی فوتبال استریک سه نوع مد دارد و هر سه تا بسیار جذاب و هیجانی هستند. شما می توانید از مسیرهای جذاب و تازه لذت ببرید.

Shooting Race: یک مد مسابقه شوت زنی پشت سر هم می باشد که باید تعداد زیادی از هدف های داخل دروازه را زده و برنده شوید.

Free-Kicks: در این بخش نیز شما و حریف تان باید به صورت نوبتی ضربه ایستگاهی زده و دروازه بانی نمایید. هر شخصی بتواند در 5 راند بیشترین گل را بزند قطعا برنده خواهد بود.

Career Mode: این یک مد مسابقات شوت زنی و ضربات ایستگاهی است. شما باید امتیاز کسب کیند و بابت بردهای تان می توانید مدل بگیرید. این بازی تا حد زیادی از حالت رقابت رو در رو خارج شده و یک حالت حرفه ای می باشد. باید در رنکینگ مسابقات امتیاز بدست آورید و خودتان را بهبود ببخشید.

 

 

ترفندهای مهم و اصلی بازی فوتبال استریک:

این بازی دارای نکات و ترفندهای زیادی است که می توانید برای بهتر شدن عملکردتان از آنها بهره ببرید. شما باید تلاش کنید گل زیادی بزنید و این نکات را در فوتبال استریک به کار برده تا به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید.

 

تغییر دادن ارتفاع توپ با قوانین فیزیکی:

بر اساس قوانین فیزیک جاذبه زمین و چگالی و غلظت هوای درون توپ باعث مسیر منحنی شکل می شود. اگر می خواهید توپ را به بالای دروازه نشانه بگیرید باید کمی بالاتر از آن نشانه هدف قرار دهید. باید بر اساس فاصله از دروازه باید این قاعده فیزیکی را کامل یاد بگیرید و به آن عادت نمایید. شدت ضربات نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و سرعت حرکت انگشت شما بر روی صفحه موبایل این قانون را  شامل می شود. بازیکنان در دنیای واقعی باید بر روی ضربه ایستگاهی این کارها را انجام دهند.

چگونه در فوتبال استریک حرفه ای شویم

باید در ضربات سهمگین امتیاز زیادی بدست آورید

ضربات قدرتی و سهمگین بزنید. از ضربه زیر طاق غافل نشوید و از این مدل حرکات امتیازتان را بالا ببرید. ریسک کرده و ضربه زیر طاق بزنید.

 

سعی کنید شوت کات دار بزنید

معمولا ضربه ساده به راحتی توسط دروازه بان سیو می شود. دروازه بان ها این ضربات را ساده تر حدس می زنند. باید ضربات کات دار بزنید.

شما باید همانند دیوید بکهام و بازیکنان اینچنینی توپ را مقداری کات دهید. شما باید توپ را از کناره ها و در ضربات ایستگاهی به صورت کات دار بزنید. برای اینکار باید خط مسیر توپ تان را به طور منحنی کشیده و همچنان قوانین فیزیک را رعایت نمایید. ضربه کات دار بسیار تخصصی است و باید به خوبی با آن آشنا شوید.

– برای ضربه کات دارد باید دقیقا توپ تان را به صورت C شوت کنید.

– امکان تنظیم انحنای مسیر ضربات را انجام دهید.

– میزان تغییر ارتفاع توپ را در نظر داشته باشید.

– شدت ضربه را نیز تنظیم نمایید.

– با زدن توپ به گوشه ها دروازه بان را غافلگیر کنید.

 

سعی کنید در زمان ضربات کات دار گوشه انتها را مد نظر قرار دهید و ضربات کات دار باید محکم و قدرتی باشند.معمولا شوت هایی با ضربات بیشتر، افزایش کات خواهند داشت.

چگونه در فوتبال استریک حرفه ای شویم

تست ضربات با قدرت و سرعت های مختلف

معمولا هر نوع ضربه قدرت خاصی دارند. باید تنظیمات ارتفاع را انجام دهید و دقیقا نشانه را هدف بگیرید. معمولا ضربات آرام تر و کم جان شما را به نتیجه موفق نمی رساند. باید ضربات حالت سانتر داشته باشد و با سرعت کم و زمینی روانه دروازه شود.

باید حالت ها و عکس العمل دروازه بان را نیز مد نظر قرار دهید. اگر زودتر از لحظه شوت عکس العمل نشان دهید، می توانید با ضربات کم جان دروازه بان را فریب دهید. باید دو ضربه محکم به گوشه ها بزنید. دروازه بان باید برای گرفتن ضربات محکم خودش را آماده کند. سعی کنید ضربه بعدی را آرام تر به سمت گوشه پایین دروازه بزنید.

باید در این فوتبال غیر پیش بینی عمل کنید و ضربه های مختلفی را تست نمایید.

 

مراکز هدف را نشانه بگیرید

بازی فوتبال استریک یک بازی تخصصی و شخصی است. باید توپ را در مسیر انگشت خود حرکت دهید و تلاش نمایید تا یک خط از روی توپ به مرکز هدف نشانه گیری کنید.

اگر مرکز هدف را نشانه نگیرید توپ به مرکز نمی خورد. هدف گیری اصولی و درست می تواند باعث تنظیم ارتفاع توپ شود و همه شوت های شما بهترین امتیاز را کسب می کند.

 

حالت تمرینی را انجام دهید

شما باید به ترفندهای فوتبال استریک مسلط شوید. باید دقت و تمرکز تان را بر روی ضربه زدن قرار دهید. ترفندها البته همیشه مناسب نیستند و باید دقت و تمرکز بیشتری داشته باشید. شما می توانید قبل از ورود به این بازی تمریناتی انجام دهید و حالت Practice را انتخاب نمایید. هر شروع بازی برای شما هزینه سکه دارد و نباید به آسانی سکه های تان را از دست دهید. حالت تمرینی باعث می شود تا سکه های شما الکی خرج نشود.

چطور می توانیم در فوتبال استریک حرفه ای شویم

ضربات هوایی از گوشه ها بزنید

ضربات هوایی مخصوصا از گوشه ها بسیار تاثیرگذار هستند و دروازه بان های بزرگ دنیا نیز در برابر چنین حرکت هایی ضعف دارند. باید تمرکز خود را بر روی این شوت ها بگذارید. اگر سرعت توپ را تنظیم کنید و مستقیم حرکت کند و باعث کاهش اصطکاک و افت ارتفاع می شود. سعی کنید به طور حرفه ای ضربات کات دار را از گوشه ها به بالای دروازه بفرستید.

 

نکات و ترفندهای کاربردی در فوتبال استریک

  • باید صبر داشته باشید و زمان باعث می شود تا نقاط حساس دروازه و استراتژی ها را شناسایی نمایید.
  • از هدیه های روزانه استفاده کنید و پول تان را افزایش دهید
  • گیم پلی بازی را تماشا کنید تا بهتر در این زمینه آموزش ببینید و ضربات ایستگاهی بزنید. ضربات سخت تر نیاز به مهارت بالایی دارند.
  • باید بتوانید بازیکنان حریف را گول بزنید.
  • فاصله ها را دقت نمایید و در فاصله های نزدیک تر شوت محکم و زهر دار بزنید.
  • ضربه های دورتر را سانتر بزنید زیرا با ضربه آرامتر و زمینی دروازه بان راحت آن را می گیرد.

چطور می توانیم در فوتبال استریک حرفه ای شویم

برای برنده شدن در فوتبال استریک چه راهکاری داریم؟

البته در این بازی هرکس مدل و شیوه خاص خودش را دارد. فوتبال واقعی نیز همینطور است و هرکس یک مدل شوت و ضربه ایستگاهی می زند. مثلا شوت رونالدو و مسی را با کارلوس و زیدان مقایسه کنید. بازیکنان دنیای فوتبال باهم فرق دارند و در فوتبال استریک نیز همینطور است. شما باید بدانید چه شخصی شوت می زند و بازیکن مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

در این بخش با اینکه چگونه در فوتبال استریک حرفه ای شویم  به خوبی آشنا شده اید. در ادامه اگر هر سوال و ترفند جدیدی دارید آن را در بخش کامنت و نظرات درج نمایید.

 

mohamadnd
11 فوریه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *