کارشناسی دربی 99

کارشناسی دربی 99 – در دربی 99 بازی به دور از حاشیه برخلاف انتظارات پیش رفت و هر دو تیم با یک بازی مساوی توانستند 2 گل به یکدیگر بزنند.

کارشناسی دربی 99

داور این بازی محمد حسین زاهدی فرد بود و کمک داوران وی سعید قاسمی و محمدجواد مداح بودند. برای این تیم داوری روز ساده و آسوده ای بود ولی همانند دربی‌های دیگر صخنه های مشکوکی در بازی به چشم خورد.

در دقیقه 7 اولین صحنه بحث بر انگیز پیش آمد و بازیکنان استقلال انتظار گرفتن پنالتی از زاهدی فرد داشتند. ولی این صحنه به نظر او پنالتی نبود.

در دقیقه 15 بازی داور خطایی برای تیم پرسپولیس گرفت. که به عقیده بازیکنان استقلال این حرکت خطا نبود. این خطا با ارسال مهدی ترابی انجام شد و پرسپولیس به گل اول خودش رسید.

در دقیقه 30 جعفر سلمانی توپی را برای روزبه چشمی ارسال کرد و با ضربه سر این بازیکن ملی پوش به گل اول تیم استقلال تبدیل شد. این گل افساید بود و تمامی کارشناسان افساید بودن او را تایید کردند.

این 3 صحنه از لحظه های مهم دربی بودند. که با اشتباهات داوری همراه بود. در این خصوص مهدی تاج چندی پیش خبری از آوردن وی ای آر برای لیگ برتر در سال آینده بود. و از قرار معلوم در فصل 1402-1403 لیگ برتر ایران دارای این تکنولوژی خواهد بود.

رئیس فدراسیون در مورد چگونگی ملزم کردن تیم‌ها به تجهیز ورزشگاه‌های‌شان به این تکنولوژی گفت: کار را شروع کرده است. و ما می‌توانیم امیدوار باشیم که VAR خواهد آمد.

اگر هر استادیومی در شهرهای مختلف VAR داشته باشند. بازی در آنجا برگزار می‌شود.در غیر این صورت باید بروند در ورزشگاهی بازی کنند که VAR دارد.

در دوره قبلی هم من ایستادم که همه ورزشگاه‌ها صندلی دار شوند و هر باشگاهی هم که انجام نداد بازی‌اش را در جای دیگر انداختم. حتی یادم است نساجی با زحمت این کار را انجام داد.

آخرین اخبار و حواشی فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

Hesam
21 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *