کروات ها از رسیدن به فینال بازماندند

کروات ها از رسیدن به فینال بازماندند. گزارش ورزشی- در چارچوب رقابت های جام جهانی 2022 قطر، کروات ها با سه گل از مسی یکبار و آلوارز دو بار بازی را به آلبی سلسته واگذار کردند.

کرواسی در این دوره از رقابت ها که در دفاع عملکرد بینظیری را از خودش بجای گذاشته بود سه بار دروازه اش را مقابل آرژانتینی ها باز شده دید. این در حالی بود که آنها تا قبل از دیدار با آلبی سلسته در پنج بازی سه گل را دریافت کرده بودند.

زلاتکو دالیچ که در جام های جهانی به همراه کشورش عملکرد بینظیری از خودش بجای گذاشته بود، زورش به آرژانتین اسکالونی نرسید. او به دنبال دومین صعود پیاپی به فینال جام جهانی بود که رویاهایش توسط آلوارز و مسی پر پر شدند.

تیم آرژانتین و مراکش در جام جهانی 2022 قطر

آنها در دیدار اول خود مقابل شگفتی رقابت ها یعنی مراکش به تساوی 0 بر 0 رسیدند و در دیدار دوم مقابل کانادایی ها با چهار گل به برتری رسیدند و در بازی آخر با یک تساوی هوشمندانه از شیاطین سرخ به عنوان تیم دوم گروه F صعود کردند.

در مرحله یک هشتم پس از تساوی 1 بر 1 در 120 دقیقه، مقابل ژاپن در ضربات پنالتی به برتری رسیدند و در مرحله یک چهارم هم با همین نتیجه مشابه از سد برزیلی ها عبور کردند.

و حالا با شکست از تیم شایسته ی آرژانتین از صعود به فینالی باز ماندند که بر خلاف دوره ی قبل خیلی فوتبال خوبی برایش بازی نکردند و بیشتر به دنبال بازی تدافعی بودند.

آنها مقابل تیمی شکست خوردند که در 41 بازی آخرشان تنها 1 بار شکست خورده اند.

بر خلاف بازی قبل که آرژانتینی ها در یک دیدار پر برخورد و فیزیکی و سخت توانستند از سد هلند عبور کنند،در این دیدار با تغییر تاکتیکی که لیونل اسکالونی برای تیمش لحاظ کرد آنها بر خلاف برزیلی ها به راحتی پیروز دیدار شدند.

به هر حال این پایان کار کروات ها در جام نخواهد بود چرا که باید برای دیدار رده بندی هم از نام کشورشان مقابل یکی از دو تیم فرانسه یا مراکش دفاع کند.

دیدار رده بندی جام جهانی 2022 قطر در ساعت 18:30 در روز یک شنبه 26 آذر به وقت ایران خواهد بود.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *