کریستیانو رونالدو در مورد په په

کریستیانو رونالدو در مورد په په گفت: او را به النصر بیاورید! در حال حاضر در النصر حضور دارد و آماده درخشش است. باشگاه عربستانی سرمایه گذاری زیادی کرده است و امیدوار است که این اسطوره بتواند هسته اصلی یک تیم بزرگ باشد. مطمئناً مهاجم پرتغالی مهره ی اصلی خواهد بود. اما در افق آینده، ورود بازیکنان بزرگ دیگری در تلاش برای رسیدن به قله ها مرتفع دیده می شود. بازیکن سابق رئال مادرید دوست دارد اطرافش را با چند تن از دوستانش احاطه کند.یکی از آنها په په است که در گذشته هم تیمی او در تیم ملی و در سطح باشگاهی بود.

حتما بخوانید: زندگی نامه کریستیانو رونالدو | بیوگرافی+ داستان زندگی+عکس و …

کریستیانو رونالدو در مورد په په گفت: او را به النصر بیاورید!

نام په په در اولین صحبت هایی که با کریستیانو رونالدو در ریاض انجام شد مطرح شده بود. این مدافع میانی که رئیس پورتو اخیرا اعلام کرده است تا زمانی که بخواهد می تواند برای باشگاهش بازی کند، به یکی از اهداف باشگاه عربستانی تبدیل شده است.

روزهای خوش رونالدو و په په در رئال مادرید
روزهای خوش رونالدو و پپه در رئال مادرید

په په یک دوست و متحد وفادار برای رونالدو

په په و کریستیانو رونالدو هزار بار درکنار هم به نبرد رفته اند. در رئال مادرید، این مدافع میانی به عنوان میزبان رونالدو به او یاد داد باشگاه رئال چه خصوصیاتی دارد. حتی در پیچیده ترین لحظه با ژوزه مورینیو، آنها یک جبهه مشترک بودند.

در تیم ملی پرتغال، آنها در یک دهه و نیم گذشته هسته اصلی را تشکیل داده اند. در آخرین جام جهانی، در یکی از بازی هایی که رونالدو به عنوان بازیکن تعویضی حضور داشت، مدافع میانی در یک حرکت واضح ، بازوبند خود را درآورده و به مهاجم می دهد. ارتباط آنها چیزی فراتر از یک دوست است. طبیعی است که دوباره قصد دارند یک اتاق رختکن مشترک داشته باشند.

این مدافع در ماه فوریه 40 ساله می شود، اما در آخرین جام جهانی نشان داد که هنوز هم توانایی بازی در سطح بالایی را دارد. او این کار را در پورتو انجام می دهد و اکنون این شانس را دارد که در کنار کریستیانو رونالدو به این کار ادامه دهد.

نام های بزرگ دیگر برای النصر

مارکا از علاقه النصر به جذب سرخیو راموس برای تابستان آینده خبر داده است. لوکا مودریچ نیز در افق سال 2024 این باشگاه قرار دارد.

مدیران باشگاه هنوز در حرکت هستند و نام ها یکی پس از دیگری می آید. کشش حضور رونالدو به این معنی است که بازیکنانی که قبلا فکر می‌کردند بازی در عربستان سعودی غیرممکن است، اکنون انگیزه کافی برای تجربه ماجراجویی فراتر از جنبه مالی پیدا می‌کنند.

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *