کریستین رونالدو در کشور قطر ماند

کریستین رونالدو در کشور قطر ماند ، CR7 به کشور پرتغال برنگشت و در قطر ماندنی شده است. البته شایعات زیادی در این زمینه وجود دارد که برخی می گویند کریس از دنیای فوتبال خداحافظی کرده است. این موضوع حتی باعث شوک بزرگ در دنیای فوتبال می شود.

رونالدو به پرتغال برنگشت

فوق ستاره مطرح دنیا بر سر یک دو راهی بزرگ و چالش بر انگیز قرار دارد و حالا کریستین رونالدو در قطر ماند. به گزارش سایت ورزشی تیم پرتعال بدون کریس رونالدو به کشورش بازگشت.

بر طبق گفته های رسانه های پرتعالی، کریس بعد از شکست و حذف تیم ملی کشورش از ناراحتی زیاد نتوانست به پرتغال بازگردد و با همسر و فرزندانش در دوحه ماند.

رونالدو در کشور قطر ماند
رونالدو در کشور قطر ماند

ناکامی رونالدو در تیم ملی پرتغال

تیم ملی پرتغال در یک دیدار حساس با کمال ناباوری با نتیجه یک صفر از تیم ملی مراکش عقب افتاد و با بدشانسی از رقابت های جام جهانی قطر حذف شد و رونالدو آرزوهایش برای آخرین بار به عنوان تیم کشورش برباد رفت.

رونالدو در تیم پرتغال نتوانست کاری را از پیش ببرد و حالا با خاطرات تلخ این دوران را سپری می کند. رونالدو در تیم ملی کشورش بعد از حذف نتوانست جلوی گریه هایش را بگیرد و حالا به لیسبون بازنگشت.

البته شنیده ها و شایعات برای رونالدو بسیار زیاد است. شاید او راهی عربستان و تیم النصر شود و چشم به قرارداد نجومی این باشگاه عربی دوخته است. دستمزد 200 میلیون یورویی کریس با النصر قطعا بسیار وسوسه انگیز است و شاید او با این باشگاه به تواف هایی نیز رسیده باشد. البته خودش این خبر را تکذیب نموده است ولی در دنیای فوتبال هیچ چیزی بعید نیست.

کریس رونالدو در زمین بازی
لحظه های غمگین کریس رونالدو در تیم ملی پرتغال

CR7 در همان زمان ورود به منچستر با حاشیه هایی روبرو شد و حتی با تن هاخ درگیر شد و بر علیه او مصاحبه جنجالی انجام داد تا جایی پیش رفت که با این تیم انگلیسی فسخ قرارداد انجام شد و حالا او بازیکن آزاد است.

مصاحبه کریس علیه مربی منچستر
مصاحبه کریستیانو رونالدو بر علیه تن هاخ سرمربی منچستر یونایتد

واکنش تن هاخ به مصاحبه کریس رونالدو

تن هاخ در یک مصاحبه بر علیه کریس رونالدو بیان داشت که من این مصاحبه را دیدم.

این مصاحبه به من و باشگاه منچستر مرتبط است و رونالدو نیز می داند که این مصاحبه برای او عواقب سختی دارد و با بنده در این مورد تا الان هیچ صحبتی نشده بود. البته او درباره ماندن خودش به من گفت به زودی به شما خواهم گفت.

تقریبا چند روز بعد رونالدو پیش من آمد و گفت می خواهد بماند و بعد از آن نیز حرفی درباره این موضوع زده نشد و تا آن زمان نیز مصاحبه ای را در نوامبر انجام داد.

کریس رونالدو در تیم منچستر یونابتد
کریس رونالدو و منچستر یونایتد

در ادامه صحبت های سرمربی منچستر یونایتد

من به بازیکنان کلاس بالا و بین المللی علاقه دارم و می دانم که آنها می توانند تعیین کننده باشند و به اهداف بزرگی که در سر داریم کمک می نمایند. بنده روی آنها حساب نمودم و خیلی دوست داشتم او در تیم بماند. تلاش زیادی برای اینکار انجام دادم و ما می خواستیم که کریس رونالدو بخشی از پروژه منچستر باشد. رونالدو بازیکن بزرگی است و سوابق فوتبالی زیادی در دنیا دارد. البته او دیگر برایمان تمام شد.

وضعیت رونالدو در تیم پرتغال

رونالدو در تیم ملی کشورش نیز وضعیت مناسبی را تجربه نکرده است. در بازی با سوئیس بر روی نیمکت نشست و گونچالو راموس با هت تریک یکی از جانشین های او به حساب می آید که بازی را 6-1 بردند. ولی در مقابل مراکش نتوانستند به پیروزی برسند و رونالدو با یک گل به غنا به کارش در رقابت های جام جهانی پایان داد. رونالدو حذف تیم کشورش را در این جام تجربه کرد و فینال بین لئو مسی و کریس رونالدو به خاطره ها پیوست و حسرت بر دل میلیون ها هوادار آنها گذاشت حالا باید ببینیم چه تصمیمی در آینده برای او در تیم ملی پرتغال پیش می آید.

وضعیت رونالدو در تیم پرتغال
رونالدو در تیم ملی پرتغال ناکام ماند

آیا کریستین رونالدو در قطر ماند

بنابر برخی ادعاها رونالدو در رختکن به سمت بازیکنان تیم پرتغال گفت قصد دارد در فوتبال بازنشسته شود و بقیه دوستان او را منصرف کرده اند. رونالدو زمان زیادی را برای تفکر نیاز داشته تا بهترین تصمیم گیری را درباره آینده خودش داشته باشد.

هیچ باشگاهی در دنیا نیز نمی تواند این بازیکن گران قیمت را جذب کند و او سخت ترین زمان های فوتبالی خودش را می گذراند. رونالدو قطعا می تواند در زمان های دیگر با بهترین شایستگی خداحافظی نماید.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *