کریستین پولیشیچ

کریستین پولیشیچ چلسی را به مقصد منچستر یا نیوکسل یا آرسنال ترک خواهد کرد. شاید جام جهانی برای تیم ملی آمریکا به پایان رسیده باشد اما برخی از بازیکنان این تیم پیشرفت کرده و موقعیت‌های خوبی در برابر آنها قرار گرفته است. یکی از این بازیکنان، کسی نیست جز کاپیتان آمریکا، کریستین پولیشیچ که انتظار می‌رود در پنجره ی نقل وانتقالاتی زمستانی پیش رو، از جمع آبی‌های لندن جدا شود.

صحبت‌هایی از پیوستن او به منچستر یونایتد به گوش می‌رسد، اما اخیرا نیوکسل هم برای تقویت خط حمله‌ی خود، به این بازیکن ابرازعلاقه کرده است.

نیوکاسل برای تقویت حمله خود به پولیشیچ فکر می کند

با اینکه نیوکاسل که فصل خوبی را پشت سر می‌گذارد، اما به چند بازیکن تهاجمی نیاز دارند. بر اساس گزارش دیلی میرور در ساعات گذشته، یکی از کاندیدای اصلی این تیم برای تقویت خط حمله‌، پولیشیچ است.

کریستین پولیسیچ در ماه‌های اخیر در چلسی نیمکت نشین بوده است و پیش از این نیز تمایل خود را برای جدایی از آبی‌ها ابراز کرده بود. ادی هاو، سرمربی نیوکاسل نیز قبلاً درباره این بازیکن آمریکایی صحبت کرده و گفته است که او گزینه خوبی برای تقویت آنهاست.

کریستین پولشیچ در تیم جدید
نیوکسل، منچستر یونایتد یا آرسنال – مقصد بعدی پولیشیچ کجاست؟

باشگاه‌هایی که برای جذب کریستین پولیشیچ ابزار علاقه کرده‌اند

کریستین پولیشیچ که در این دوره از جام جهانی موفق به ثبت یک گل و چند پاس گل شده است، بیش از یک خواهان دارد. منچستر یونایتد نیز مدتی است که او را دنبال می‌کند و آرسنال هم او را در لیست خرید خود دارد. اما هر دو تیم به دنبال انتقال قرضی او هستند و چلسی ترجیح به فروش این بازیکن می‌دهد. آنها امیدوارند پس از هزینه‌ی 60 میلیون دلاری که برای این بازیکن در 2019 کردند، با فروش او به سود خوبی دست پیدا کنند.

این بازیکن 24 ساله‌ی آمریکایی در فرم آمادگی خوبی به سر می‌برد. آنطور که پیداست، او در لیگ برتر خواهد ماند؛ اما سوالات بیشتر درباره‌ی او، طی روزهای آینده پاسخ‌های دقیق تری پیدا خواهد کرد.

آخرین اخبار و حواشی فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *