کریس رونالدو تمام شد

کریس رونالدو تمام شد؟ به گزارش سایت ورزشی، همه به دنبال صعود تیم های مسی و رونالدو در این دوره از رقابت های جام جهانی بودند و علاقه داشتند که یا مسی یا کریس رونالدو جام جهانی 2022 را بالای سر ببرند. چون تا چهار سال دیگر معلوم نیست چه اتفاقی بیفتد. و شاید مسی و رونالدو از فوتبال خداحافظی کنند. حالا با حذف پرتغال، همه چیز برای شگفتی بزرگ با cr7 به پایان رسید.

انگیزه رونالدو برای مسابقه پرتغال

کریستیانو رونالدو انگیزه های زیادی در تیم ملی پرتغال داشت و بعد از نیمکت نشینی در مقابل سوئیس، در مسابقه با مراکش وارد زمین شد و تلاش های زیادی را برای تیم ملی کشورش انجام داد. ولی نتوانست گلی را به ثمر برساند و مراکشی ها با تک گل توانستند پرتغال را حذف کنند و کریس را با چشمانی اشکبار روانه رختکن کنند.

ستاره دنیای فوتبال احتمال زیاد آخرین جام جهانی خودش را سپری می کند. او که در این بازی فرصت بی نظیری برای گلزنی را از دست داد و به سمت دراوازه یاسین بونو مراکشی شوت زد ولی با واکنش دیدنی این دروازه بان مواجه شد و نتوانست گل بزند.

انگیزه رونالدو برای گلزنی به مراکش
انگیزه رونالدو برای گلزنی به مراکش

گریه های غم انگیز کریس رونالدو در دنیای فوتبال

کریس در این بازی موفق نبود، اگرچه دقیقا از نیمه دوم و دقیقا 50 به بعد وارد بازی شد. ولی توانست چند خطا بگیرد و یک موقعیت مناسبی نیز برای ژائو فلیکس ساخت که اگر گل می زد، باعث تساوی بازی می شد. و دوباره دروازه بان موفق مراکش اینبار نیز توپ را به سمت کرنر ارسال کرد.

مراکش دفاع بسیار قدرتمندی داشت و توانست در برابر حملات پرتغال تا دقیقه 99 از دروازه خودش محافظت نماید و در پایان نیز با سوت داور، مراکشی ها بسیار خوشحال بودند. و به دلیل صعود خود به جمع 4 تیم دنیا در آغوش همدیگر قرار می گرفتند. و در این لحظات نفسگیر دوربینی کریس رونالدو را دنبال کرد تا چشم های اشکبار او را در مسیر رختکن شکار کند.

گریه های غم انگیز کریس رونالدو
گریه های غم انگیز کریس رونالدو

چهره عصبانی و غمناک کریس:

چهره بهت زده و غم انگیز کریس رونالدو یکی از برترین ستاره های تاریخ فوتبال دنیا که در این بازی نمایانگر چیزهای زیادی بود و کمتر کسی او را با این چهره دیده است و اینبار رونالدو با چشم های اشک بار و گریه زاری در تونل ورزشگاه قدم گذاشت و به سوی رختکن رفت.

این جزو آخرین فریم ها از کریس باتجربه است که با پیراهن تیم ملی پرتغال در این جام حضور داشت که شاید برای طرفداران او و حامیانش جزو بدترین اخبار باشد.

رونالدو پرتغالی حالا بعد از کسب جایگاه بهترین گلزن های ملی، بسیار دوست داشت که در جام قطر نیز مسیر ساده ای را تا نیمه نهایی طی کرده و همانند سال 2016 و یورو بتواند همه را متعجب کند و برای سالهای پایانی فوتبالی اش جام را بالای سر خودش ببرد و واقعا این فریم از این بازیکن بزرگ بسیار ناراحت کننده بوده است.

آیا کریس رونالدو تمام شد؟

حالا باید ببینیم که این بازیکن بزرگ تیم پرتغال چه تصمیم هایی در آینده خواهد گرفت؟

اشک های غم انگیز کریستیانو رونالدو
اشک های غم انگیز کریستیانو رونالدو

آیا با تیم ملی پرتغال خداحافظی خواهد کرد یا در رقابت های یورو حضور خواهد داشت. باید صبر کنیم و ببینیم که سرنوشت این بازیکن در فوتبال چگونه پیش می رود.

جدیدترین اخبار و حواشی ورزش و فوتبال را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *