کریس و جورجینا علیه شایعات در ریاض

کریس و جورجینا علیه شایعات در ریاض ، در این روزها که شایعات جدایی این دو زوج در برخی رسانه ها مطرح می شود. اما آنها امشب در ریاض کنار هم بودند تا به تمام شایعات پایان دهند.

کریس و جورجینا علیه شایعات در ریاض

به گزارش سایت “ورزشی” کریس رونالدو در یک مراسم رسمی معارفه باشگاه النصر با همسر و فرزندانش حضور پیدا کرد. آنها که شب فوق العاده ای را برای هواداران النصر رقم زدند و به تمام شایعات پایان دادند.

رونالدو و همسرش در یک مراسم معارفه در عربستان سعودی حضور پیدا کردند تا در ورزشگاه مرسول پارک در حضور هواداران دنیای فوتبال به طور رسمی در باشگاه النصر قرار بگیرد. جورجینا با فرزندان کریس در آخر برنامه بر روی سکو آمدند و در کنار رونالدو قرار گرفتند.

کریس و جورجینا علیه شایعات در ریاض
کریس و جورجینا علیه شایعات در ریاض

کریس و جورجینا و فرزندان بر روی سن مراسم معارفه

کریستیانو به همراه همسر و فرزندانش در کنار هم قرار گرفتند و از آنها بابت اینکه کنارش هستند تشکر کرد. رونالدو با این کار به تمامی شایعات موجود پایان داد.

از نکات جالب در مراسم النصری ها، تشویق جورجینا توسط هواداران این باشگاه بود. وقتی که همسر کریس بر روی سکو آمد. طرفداران عربستانی نامش را صدا می زدند و باعث واکنش جورجینا شد. حالا که همسر بازیکن فوتبال باید در کنار CR7 به زندگی در شهر ریاض عادت کند. شرایط کاملا جدیدی که قبلا سابقه نداشته است.

جورجینا و رونالدو در کنار هم در ریاض
جورجینا و رونالدو در کنار هم در ریاض

حالا باید منتظر بمانیم که آیا کریس و خانواده اش به شرایط عربستان عادت می کنند و تا پایان قراردادش در این کشور باقی خواهد ماند یا اینکه کریس آنجا را نیز ترک خواهد کرد؟

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *