کلینزمن در مورد مسی می گوید: در فینال هوادار لیونل مسی و تیم ملی آرژانتین هستیم. یورگن کلینزمن، اسطوره فوتبال آلمان است. او علاقه دارد در فینال فردا آرژانتین و لیونل مسی قهرمان جام جهانی قطر شوند.

فردا هفدهم دسامبر در استادیوم لوسیل قطر

تیم ملی آرژانتین و تیم ملی فرانسه مدافع عنوان قهرمانی در مرحله پایانی جام جهانی 2022 به مصاف یکدیگر می روند. هر دو تیم 2 بار قهرمانی جهان را در کارنامه دارند و فینال فردا این فرصت را برایشان فراهم می کند تا ستاره سوم جهان را بدست آورند. اما در بین بازیکنان تیم ملی آرژانتین، لیونل مسی فوق ستاره فوتبال این شانس را دارد که با فتح جام جهانی، خود را قبل از بازنشستگی در تیم ملی با دیگو آرماندو مارادونا فقید برابری کند.

دو فوق ستاره دو تیم فینال
دو فوق ستاره دو تیم فرانسه و آرژانتین

یورگن کلینزمن، درباره فردا فینال فردا به نشریه اوله آرژانتین گفت: اکثر ما فردا طرفدار مسی و تیم ملی آرژانتین هستیم. لئو مسی در بهترین فرم فوتبالی خود در تیم ملی قرار دارد و من شخصه علاقه شدیدی دارم که او در این شرایط جام را بالای سر ببرد. به این ترتیب مسی می تواند فردا خود را با مارادونا در کسب جام جهانی برابر کند و من شک ندارم او لایق چنین عنوان با ارزشی است.

مسی فوق ستاره آرژانتین
مسی فوق ستاره آرژانتین

کلینزمن در مورد مسی و در ادامه صحبت هایش افزود

کلینزمن در ادامه گفت: هر دو تیم نقاط قوت مشترکی دارند. نه تیم ملی آرژانتین و نه تیم ملی فرانسه دوست ندارند مالکیت توپ را از دست بدهند و هر دو تیم هجومی هستند. اما من فکر می کنم بازی فردا در ابتدا هیچ کدوم از دو تیم ریسک نخواهند کرد و سعی می کنند توپ را در میانه میدان برای خود نگهداری کنند.

تیم ملی فرانسه
تیم ملی فرانسه

در تیم ملی فرانسه کیلیان امباپه و عثمان دمبله و تئو هرناندز بازیکنانی سریع هستند و در تیم ملی آرژانتین لیونل مسی و جولین آلوارز را داریم. کی فکر می کرد آنخل دیماریا و پائولو دیبالا در تیم ذخیره باشند اما آلوارز در ترکیب فیکس 4 گل به ثمر برساند؟ او در کنار مسی در تیم ملی کشورش فوق العاده عمل کرده است و نمایش او باعث شده تا نگاه ویژه ای مربی و هواداران آرژانتین به او داشته باشند.

جولین آلوارز
جولین آلوارز در تیم ملی آرژانتین

در بازی فردا سهم آرژانتین در بین تماشاگران 75 درصد خواهد بود و تیم ملی فرانسه 25 درصد و این موضوع شانس بیشتری به مسی و یارانش می دهد تا قهرمان جهان شوند. حالا باید منتظر ماند تا دید نتیجه بازی پس از 90 دقیقه چه خواهد شد.

بهترین بازیکنان جام 2022 قطر بنظر من نیمار از برزیل و امباپه و ژیرو از فرانسه و مسی بوده اند اما انتخاب نهایی من در مرحله آخر لئو خواهد بود قطعا.

نیمار جونیور
نیمار جونیور در تیم ملی برزیل
اولیویه ژیرو
اولیویه ژیرو در تیم ملی فرانسه

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *