کی روش سرمربی قطر می شود

کی روش سرمربی قطر می شود ، دو روزنامه قطری از نهایی شدن قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال قطر خبر دادند که تا چند ساعت آینده این سرمربی پرتغالی رسما در نیمکت تیم ملی قرار می گیرد.

کارلوس کی‌روش تا چند ساعت آینده سرمربی قطر می‌شود

به گزارش سایت “ورزشی” با جدا شدن فیلکس سانچز از تیم ملی قطر، کی روش که جدیترین گزینه جانشینی این سرمربی اسپانیایی است. روزنامه الرایة در تیتر امروز خودش عنوان کرد: فدراسیون قطر در حال آماده شدن برای اعلام قرارداد رسمی با کارلوس کی روش سرمربی پرتعالی است.

مذاکره با سرمربی پرتغالی بعد از یک ماه از اعلام استعفایش از تیم ملی ایران شروع شده است. قطر که با توجه به میزبانی اش در جام جهانی نتوانست از مرحله یک هشتم نهایی صعود کند و در همان رقابت های اول حذف شد. حالا مسئولان قطری به دنبال یک سرمربی قدرتمند و حرفه ای هستند تا تغییرات زیادی در تیم ملی کشورشان به وجود بیاورد.

کی روش بعد از این جدایی چند روزی را در دوحه ماند و با مسئولات فوتبال قطر مذاکره کرد. او درباره تمام جزئیات قرارداد از جمله مدت زمان هدایت تیم و غرامت مالی و … صحبت کرده است. به همین خاطر اعلام رسمی این قرارداد باقی مانده است.

کارلوس کی‌روش تا چند ساعت آینده سرمربی قطر می‌شود
کارلوس کی‌روش تا چند ساعت آینده سرمربی قطر می‌شود

ناکامی کی روش در تیم ملی ایران و حضور در قطر

کارلوس کی روش که در تیم ملی ایران در این دوره از جام جهانی مورد انتقاد زیادی قرار گرفت و ناکام ماند. او که در برابر انگلیس عملکرد درخشانی توسط تیمش نشان داده نشد. همچنین در بازی آمریکا نیز از ضعف دفاعی برخوردار بود. انتقادات از او خصوصا در نحوه تعویض و بازی ها بالا گرفت. حالا قرار است کی روش بعد از پایان جام خلیج فارس از هفته آینده در بصره آغاز می شود. ماموریت رسمی خودش یعنی هدایت تیم ملی قطر را آغاز کرد. او برای رویدادهای مهمی نظیر جام ملت های آسیا 2023 و صعود به جام جهانی آینده را در دستور کار خودش قرار دارد.

روزنامه الوطن گفت:

روزنامه الوطن از کی روش و مارتینز سرمربی سابق تیم ملی بلژیک به عنوان دو گزینه نهایی برای هدایت تیم ملی نام برد. البته گفت که کی روش شانس بیشتری دارد. در گزارش این روزنامه آمده که کی روش سرمربی قبلی تیم مصر و ایران حالا به نیمکت تیم قطر می آید. او احتمالا جانشین سانچز است.

روزنامه الوطن : کی روش سرمربی تیم قطر
روزنامه الوطن : کی روش سرمربی تیم قطر

عقد قرارداد قطر با کارلوس کیروش

منابع روزنامه الوطن گزارش کردند که فدراسیون کشور قطر عقد قرارداد با کی روش را کامل کرده و این موضوع در چند ساعت آینده رسمی می شود. منابع روزنامه فاش نمودند که اتحادیه فوتبال قطر کی روش و مارتینز را جزو گزینه های نهایی انتخاب کرد که کی روش جزو اصلی ترین و نزدیک ترین گزینه ها است.

دو روزنامه مشهور قطری در شرایطی از حضور کی روش در نیمکت سرمربی گری تیم ملی خبر می دهند که چندی پیش مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران عنوان کرد که کی روش همچنان از گزینه های هدایت تیم ملی ایران است و قرار است مذاکراتی برای تمدید قرارداد با او شروع شود.

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *