گواردیولا قبل از بازی اورتون گفت: قبل از وجود پله شماره 10 تنها یک عدد بود. تیم منچسترسیتی امروز با تیم اورتون بازی دارد و دیروز در نشست خبری به احترام به پله پرداخت. بازی منچسترسیتی و اورتون امروز 10 دی از ساعت 18:30 به انجام میپذیرد.

صحبت های پپ گواردیولا قبل از بازی اورتون

در دو بازی اخیر با لیورپول و لیدز بازی های پرفشار و سنگین بود اما پیروز شدیم. من از تیمم بسیار راضی هستم، نمی دانم فردا اورتون چطور بازی خواهد کرد. هر از چند گاهی از بالا و سخت پرس می کنند. ولی در بازی فصل قبل برابر ما اینطور بازی نکردند. آنها اغلب از دروازه و با پیکفورد بازی‌سازی را آغاز می کنند و باید با تغییرات را با روند بازی خودمان را وفق بدهیم. این روزها همه به سال نو(کریسمس) فکر می کنند. تمرکز بازیکنان بهم خورده و به خصوص آماده کردن تیم دو روز پس از بازی با لیدز کار ساده ای نیست.

منچسترسیتی در مقابل اورتون
منچسترسیتی در مقابل اورتون

صحبت های پپ گواردیولا راجب درگذشت پله

از طرف تیمم منچسترسیتی، به خانواده پله تسلیت می گویم. فوتبال به لطف امثال پله، این فوتبال امروزه است. قبل از پله شماره 10 فقط یک عدد بود و پس از او به چیزی خاص تبدیل شد، تمام بازیکنان حالا می خواهند شماره 10 را برتن کنند. آنچه او برای فوتبال انجام داد، در تاریخ ماندگار خواهد شد. وقتی پله در اوج بود، من هنوز به دنیا نیامده بودم و هرگز بازی او را از نزدیک ندیدم. با افرادی صحبت کردم که می گفتند او بهترین بازیکن دنیا بود. او گل های زیادی زد و فاتح سه جام جهانی شد که یک رکورد تقریبا دست نیافتنی میباشد. پله ارثی بزرگ از خود به جا گذاشت. پله، مارادونا، کرویف، کریستیانو رونالدو ، بکن بایر، مسی و…در تاریخ جاودانه خواهند بود.

ادسون آرانتس دو ناسیمنتو مقلب به پله
ادسون آرانتس دو ناسیمنتو مقلب به پله

صحبت های پپ گواردیولا راجب جولین آلوارز پس از قهرمانی در جام جهانی

از سوالات مهم این روزهای هواداران منچستر سیتی زمان دقیق بازگشت جولین آلوارز و بازی دادن پپ گواردیولا به او میباشد. پس از قهرمانی در جام جهانی در حال حاضر در آرژانتین به سر می برد. پپ در نشست خبری در این رابطه گفت: جولین آلوارز ستاره جوان تیم ما و تیم ملی آرژانتین به زودی و پس از سال نو به تمرینات باز می گردد. انتظار دارم او از سه روز دیگر با ما باشد. ما شرایط او را تحت نظر داریم و معتقدم او در بهترین شرایط بدنی بر می گردد و سپس تصمیم با من است که چه زمانی از او در تیمم به کار ببرم.

خولین آلوارز ستاره جوان تیم ملی آرژانتین
خولین آلوارز ستاره جوان تیم ملی آرژانتین و منچسترسیتی

صحبت های گواردیولا راجب گلزنی های مکرر ارلینگ هالند در سیتی

اگر ارلینگ هالند رکوردها را بشکند و گل های زیادی بزند، در واقع به ما برای رسیدن به هدف های‌مان کمک کرده است. من از روزهای اول به خاطر اضافه شدن او به تیم ما خوشحال بودم.

ارلینگ هالند
ارلینگ هالند

باید بگم که نه تنها با گلزنی که از هر نظر او باعث رشد و پیشرفت تیم ما می شود. هالند هنوز جوان است و ذهنیت برنده دارد. او قطعا روز به روز پیشرفت خواهد کرد و به قله های فوتبال جهان خواهد رسید.

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *