شکایت اتحادیه فوتبال فرانسه از امی مارتینز بخاطر تمسخر امباپه

شکایت اتحادیه فوتبال فرانسه از امی مارتینز بخاطر تمسخر امباپه – امیلیانو مارتینز دروازه بان آرژانتین از زمان فینال جام جهانی در روز یکشنبه مورد توجه زیادی قرار گرفته است. از این گذشته، او موفق شد به ملت آمریکای جنوبی کمک کند تا سومین عنوان مسابقات خود را بدست بیاورد. با این حال، اکثر تیتر رسانه ها در مورد مارتینز در حال حاضر منفی است.

شکایت اتحادیه فوتبال فرانسه از امیلیانو مارتینز

این دروازه بان 30 ساله آرژانتینی پس از پیروزی تیم ملی کشورش مقابل فرانسه با جایزه دستکش طلایی حرکات نامناسبی انجام داد. مارتینز برنده جایزه بهترین دروازه بان این مسابقات شد. برگزار کنندگان روی صحنه تاثیر این حرکت قرار نگرفتند. سپس مارتینز برای ستاره فرانسوی کیلیان امباپه در جشن رختکن یک لحظه سکوت درخواست کرد.

شیطنت های مارتینز، امباپه را بیشتر مرود هدف خود قرار داده بود، به همین جا نیز ختم نمیشود. این دروازه بان در حالی که یک عروسک با عکس صورت امباپه به سرش وصل شده بود در جریان رژه اتوبوس آرژانتین در بوئنوس آیرس این هفته دیده شد.

حتما بخوانید: بیوگرافی امیلیانو مارتینز دروازه بان تیم ملی آرژانتین

امباپه در فینال 4 شوت از کنار مارتینز زد

به اندازه کافی و به شدت عجیب، امباپه مارتینز را در جریان بازی فینال جام جهانی مورد هدف قرار داد و سعی در گل زنی به مارتینز داشت. ستاره فرانسوی در این بازی هت تریک کرد و سپس در ضربات پنالتی، توانست گل به نفع تیم ملی فرانسه بدست بیاورد. شیطنت های مارتینز برای دنیای فوتبال، بخصوص در فرانسه خوب نبود.

نوئل لو گرات، رئیس اتحادیه فوتبال فرانسه رسما نامه ای برای شکایت از از مارتینز نوشته است. او به رسانه فرانسوی Ouest-France گفت : ” من به همتای  خود از فدراسیون آرژانتین نامه نوشتم. من این افراط ها را در چارچوب یک مسابقه ورزشی غیر عادی می دانم و درک آن برایم دشوار است.این بیش از حد پیش می رود. رفتار امباپه مثال زدنی بوده است. “

حتما بخوانید: زندگی نامه کیلیان امباپه | مهاجم تیم ملی فرانسه و پاری سن ژرمن

جنگ لفظی قبل از جام جهانی آغاز شد

خصومت بین مارتینز و امباپه ظاهرا قبل از شروع جام جهانی آغاز شده است. امباپه پیش از این اعلام کرده بود که تیم های اروپایی به دلیل آمادگی بهتر در این مسابقات برتری دارند. مارتینز به این اظهار نظر اهمیتی نداد.

او در مورد فوتبال اطلاعات کافی ندارد. او هرگز در آمریکای جنوبی بازی نکرد . » وقتی این تجربه را ندارید، شاید بهتر باشد در مورد آن صحبت نکنید. اما مهم نیست. ما تیم بزرگی هستیم که به عنوان یک تیم شناخته شده است.»

باید دید آرژانتین چگونه به شکایات رسمی اتحادیه فوتبال فرانسه پاسخ خواهد داد

آخرین  اخبار و حواشی ورزشی ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

1 دیدگاه در “شکایت اتحادیه فوتبال فرانسه از امیلیانو مارتینز بخاطر تمسخر امباپه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *