ورزشی

دورهمی بازیکن استقلال با بازیکن سپاهان

دورهمی بازیکن استقلال با بازیکن سپاهان

دورهمی بازیکن استقلال با بازیکن سپاهان ، برخی از بازیکنان تیم سپاهان اصفهان و استقلال تهران از دوستان مشترک هم هستند. آنها در یک دورهمی و تولد یکی از دوستان استقلالی خود در کنار هم گرد آمدند. در ادامه سایت با اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

حضور سپاهانی ها در تولد رضا میرزایی بازیکن استقلال:

در یک مراسم تولد وینگر استقلالی رضا میرزایی بازیکنان و دوستان این بازیکن نیز در تهران حضور داشتند. رضا میرزایی بازیکن تیم استقلال تهران در سن 27 سالگی یک جشن تولد برگزار کرد. بازیکنانی همانند امید نورافکن، مهدی قایدی و سعید مهری از جمله میهمانان این جشن تولد بودند. رضا میرزایی وینگر اصفهانی بعد از سال ها از سپاهان به جمع تیم آبی ها حضور پیدا کرد. حالا هم باشگاهی های سابق و فعلی او در کنارش قرار گرفتند تا جشن تولد 27 سالگی آنها را جشن بگیرند و شمع را فوت کنند.

دورهمی بازیکن استقلال با بازیکن سپاهان

دورهمی بازیکن استقلال با بازیکن سپاهان

در جشن تولد میرزایی بازیکن و وینگر استقلال عکس هایی منتشر شد که نشان می دهد این جشن تولد با حضور دوستان صمیمی سپاهانی برگزار شده است. افرادی همچون مهدی قائدی نیز در این مراسم بودند. یک عکس با قاب جذابی از بازیکنان سابق و جدید تیم های سپاهان و استقلال را نشان می دهد. قبلا میرزایی با نورافکن هم بازی بود و حالا در استقلال با قایدی بازی می کند. همچنین مهری و میرزایی نیز در حال حاضر عهم بازی هستند و وضعیت نامشخص آنها در آینده مشخص نمی کند که در کدام تیم ها حضور خواهند یافت.

دورهمی بازیکن استقلال با بازیکن سپاهان

دورهمی بازیکن استقلال با بازیکن سپاهان در حالی برگزار شد که میرزایی بر روی کیک خود عدد 19 را قرار داد که نشان می دهد شماره پیراهنش در باشگاه سپاهان بوده و حالا در استقلال نیز این عدد را بر تن نموده است. در ادامه اگر نظر یا کامنتی در این زمینه دارید می توانید آن را در بخش کامنت ها مطرح نمایید.

خروج از نسخه موبایل