باز هم طعنه کین: تاتنهام کجا و بایرن کجا!

باز هم طعنه کین، هری کین، ستاره انگلیسی بایرن مونیخ بار دیگر از تضاد فاحش بین شرایط باشگاه جدیدش و تیم سابقش تاتنهام هاتسپر صحبت کرد. انتقال کین از تاتنهام به بایرن مونیخ در پنجره نقل و انتقالات تابستانی، حرکت مهمی در دوران حرفه ای او بود و او می خواهد تفاوت های دو باشگاه را برجسته کند.

باز هم طعنه کین: تاتنهام کجا و بایرن کجا!
باز هم طعنه کین: تاتنهام کجا و بایرن کجا!

باز هم طعنه کین

پادشاه هری

کین سال‌های زیادی را در تاتنهام گذراند، جایی که خود را به عنوان یکی از بهترین مهاجمان لیگ برتر معرفی کرد. با این حال، علیرغم موفقیت فردی، او نتوانست با باشگاه لندنی قهرمانی در لیگ برتر یا قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند. آرزوی برآورده نشده او برای ظروف نقره ای بزرگ نقش مهمی در تصمیم او برای انتقال به بایرن مونیخ ایفا کرد.

کنفرانس خبری

کین در کنفرانس خبری اخیر پیش از دیدار تیم ملی انگلیس مقابل اوکراین در مرحله مقدماتی جام ملت های اروپا، بار دیگر بر اختلاف سطح بایرن مونیخ و تاتنهام تاکید کرد و از تیم جدیدش ابراز رضایت کرد.

حرف هری به خبرنگار

کین به خبرنگاران گفت: “مطمئناً فشاری که روی من و همه بازیکنان بایرن وارد می‌شود با آنچه قبلا در تاتنهام تجربه کرده‌ام قابل مقایسه نیست. البته در تاتنهام ما همیشه به دنبال کسب جام‌ها و قهرمانی‌ها بودیم، اما چنین نشد. زمانی که در چند بازی پیروز نشدیم، بسیار مورد بررسی قرار گرفتیم.”

او ادامه داد: جو در بایرن مونیخ به گونه ای است که انتظار می رود در هر بازیی که انجام می دهید پیروز شوید. ما فصل را با پیروزی های مقتدرانه 4-0 و 3-1 شروع کردیم، اما هنوز بحث هایی وجود داشت که آیا همه از این بازی راضی هستند یا خیر. سبک بازی ما. این نوع نظارت در هر باشگاه بزرگ جهان طبیعی است و بایرن نیز از این قاعده مستثنی نیست.”

 تاتنهام کجا و بایرن کجا!
تاتنهام کجا و بایرن کجا!

هری درباره بایرن

کین بر انتظارات بالا در بایرن تاکید کرد و گفت: “با بازگشت به این باشگاه برای مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، انتظارات تزلزل ناپذیری از ما وجود دارد که عملکرد خوبی داشته باشیم و برای قهرمانی تلاش کنیم. بنابراین، من با ذهنیتی متفاوت از خودم به این مسابقات می پردازم. در تاتنهام بود.”

 تاتنهام کجا و بایرن کجا!
تاتنهام کجا و بایرن کجا!

انتقال کین به بایرن

انتقال هری کین به بایرن مونیخ بدون شک چالش های جدید و سطح بالاتری از انتظارات را به همراه داشته است. در حالی که او از حضور خود در تاتنهام قدردانی می کند، اما به نظر می رسد مصمم است تا از شروع تازه خود در یکی از غول های فوتبال اروپا نهایت استفاده را ببرد. با شروع فصل، هواداران از نزدیک نظاره گر خواهند بود تا ببینند آیا کین می تواند به بایرن مونیخ در رسیدن به اهداف عالی خود کمک کند یا خیر.

Pooria
9 سپتامبر 2023
برچسب ها: ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *