ورزشی

پاداش احمد نوراللهی در امارات

پاداش احمد نوراللهی در امارات

بازیکن آزادشهری و هافبک ملی پوش تیم ملی فوتبال ایران در فصل امسال برای تیم شباب الاهلی دبی در لیگ امارات بازی کرده است. ستاره سابق تیم پرسپولیس در یک قدمی قهرمانی در لیگ امارات قرار گرفته است. به همین خاطر پاداش احمد نوراللهی در امارات انتظارش را می کشد. در ادامه سایت با اخبار مهم ورزشی همراه ما باشید.

 

احمد نوراللهلی بازیکن موفق در لیگ امارات:

به گزارش سایت ورزشی ، احمد نور بازیکن سابق باشگاه پرسپولیس تهران و هافبک تیم ملی در این فصل نیز همانند سال قبلی برای تیم شباب الاهلی بازی کرد. شباب در لیگ دبی و کشور امارات قرار دارد. شباب الاهلی از هفته باقی مانده به پایان لیگ امارات تنها به 3 امتیاز نیاز دارد تا قهرمانی خودش را جشن بگیرد. یکی از نکات جالب توجه پاداش نجومی سازما لیگ امارات به بازیکنان تیم قهرمان است.

پاداش احمد نوراللهی در امارات

بر اساس گزارش های سایت دبی اسپورت، سازمان لیگ کشور امارات متحده عربی پاداش قهرمان لیگ امسال را به مبلغ 45 میلیون درهم که به پول کشورمان تقریبا 675 میلیارد تومان برآورده کرده است. شباب الاهلی در هفته آینده مقابل بنی یاس بازی خواهد کرد و در صورت برنده شدن در این مسابقه احمد نوراللهی جام قهرمانی را در لیگ امارات بالای سرش می برد. پاداش نجومی که برای قهرمانی سهم زیادی به بازیکنان و کادر فنی و مخصوصا بازیکن مهاجم تیم نوراللهی می رسد.

پاداش احمد نوراللهی در امارات

پاداش احمد نوراللهی در امارات

احمد نوراللهی بازیکن جوان و گلزن و تکنیکی تیم پرسپولیس بود که از چند سال قبل وارد لیگ امارات و باشگاه شباب شده است. احمد اصالتا اهل گلستان و شهر آزادشهر می باشد و دوران خوبی را در باشگاه تهرانی سپری کرده است. شباب الاهلی دو سال قبل احمد نوراللهی و مهدی قائدی را همزمان به خدمت گرفت. مهدی بعد از یک فصل حضور در امارات دوباره به استقلال بازگشت. اما این بازیکن خوش نقش در امارات ماندگار شد.

پاداش احمد نوراللهی در امارات

خروج از نسخه موبایل