طرفداران متعصب آژاکس

در یک بیانیه قوی منتشر شده در وب‌سایت، گروه طرفداران متعصب آژاکس به وضعیت فعلی تیم آژاکس پرداخته‌اند. همچنین، مربی موریس استاین و مدیر امور فوتبال سون میسلینتات تحت فشار سنگینی قرار دارند، اما به نظر طرفداران متعصب، این وظیفه هیئت نظارت است که باید جایگزین شوند. “باشگاه فاسد است و این از بالا شروع می‌شود.”

بیانیه ادامه دارد: “بسیاری از طرفداران نمی‌توانند با آژاکس فعلی ارتباط برقرار کنند. همه ما می‌خواهیم که باشگاه ما امروز بهتر شود تا فردا. فریاد برای رفتن میسلینتات و/یا استاین بین طرفداران آژاکس بلند است. این ممکن است یک راه آسان باشد، اما در مدت طولانی مشکل را حل نمی‌کند.”

گروه طرفداران متعصب ترجیح می‌دهد که مشکل از ریشه‌هایش برطرف شود. “باشگاه فاسد است و این از بالا شروع می‌شود. در بالای باشگاه ما هیئت نظارت آژاکس است. این افراد سیاست باشگاه را تعیین می‌کنند و در نهایت مسئول تعیین مدیریت آژاکس هستند. آن‌ها مسئول اطمینان از اداره آژاکس به شکلی است که امروزه است.”

طرفداران متعصب F-Side خواستار بازگشت “قهرمانان آژاکس” بیشتری هستند، بدون اشاره به نام‌های خاص. “به عبارت دیگر، بیشتر افرادی با گذشته فوتبالی در آژاکس. یا همان‌طور که بسیاری می‌نامند، DNA آژاکس در هیئت نظارت. این به معنایی است که برای اعضای فعلی هیئت نظارت فرصتی وجود ندارد. یک پیام واضح به آن‌ها: بروید! ما آژاکس هستیم!”

طرفداران متعصب آژاکس
طرفداران متعصب آژاکس

اتحادیه طرفداران آژاکس نیز واکنش نشان داده است. این گروه از سویعاتی از سوی آن‌ها نسبت به سون میسلینتات خواسته است. “آژاکس دچار آسیب شناختی شده است. این امر نباید طولانی مدت بر سر بازار باقی بماند”، فابیان ناگتزام، مدیر اجرایی گروه طرفداران، به نقل از روزنامه دی تلگراف گفت: “اگر ثابت شود که میسلینتات واقعاً مصرف نادرستی داشته است، یک نتیجه باقی می‌ماند: استعفا. و این باید به هیئت نظارتی که او را منصوب کرد، نیز تعلق داشته باشد.”

در ادامه …

“ما انتظار داریم که در بالای آژاکس افراد قابل اعتمادی کار کنند که به صورت مستقل به باشگاه متعهد باشند”، ناگتزام ادامه داد. “و ما انتظار داریم که هیئت نظارتی این افراد را به دقت تجزیه و تحلیل کند.” اتحادیه طرفداران آژاکس و AFCA تنها دو گروه تایید شده توسط آژاکس هستند. AFCA همان بیانیه را در وب‌سایت خود در روز چهارشنبه منتشر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *