پیش بینی بازی الهلال و نساجی

تیم نساجی مازندران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه (امروز) از ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی تهران پذیرای الهلال نایب قهرمان سال 2022 می باشد. در ادامه سایت ورزشی با پیش بینی بازی الهلال و نساجی همراه ما باشید.

 

پیش بینی بازی الهلال و نساجی

نساجی ایران بازی قبلی خودش را با پیروزی 2-0 خارج از خانه در مقابل بمبئی سیتی در ماه قبل با گل های احسان حسینی و محمد رضا آزادی شروع کرد. آنها اولین بازی خود را در لیگ قهرمانان آسیا انجام می دادند. با یک برد راحت توانستند آرامش را به تیم خود بیاورند. نساجی با دو هفته استراحت به اولین بازی خانگی خود در این رقابت ها می روند. بازی آنها در لیگ برتر خلیج فارس به تعویق افتاد. نساجی و الهلال در دومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی در برابر هم صف آرایی خواهند کرد. و به نوعی شاگردان ژرژ ژسوس پرتغالی سومین تیم عربستانی بعد از النصر و الاتحاد هستند. که در طی دو هفته اخیر به ایران سفر می‌کنند.

تیم الهلال نیز در اولین مسابقه خود در داخل خانه توسط نوبهور با تساوی 1-1 متوقف شد. علی البلاحی گل تساوی را در دقیقه های آخر به ثمر رساند. عربستانی ها نیز در سه دوره از چهار دوره قبل به فینال این رقابت ها راه یافتند. و دوباره در آن برنده شده لند. این بار نیز به دنبال تکرار شاهکار خودشان هستند. الهلال به خوبی توانست بازی را با نتیجه 1-1 به اتمام برسانند. و در لیگ داخلی نیز دو بازی متوالی را با برد همراه کردند. آنها در جام پادشاهی عربستان با نتیجه 1-0 الجبالین را شکست دادند. و روز جمعه در لیگ برتر عربستان با نتیجه 2-0 در مقابل الشباب به پیروزی دست یافتند.


نساجی مازندران و الهلال

جزئیات نساجی مازندران و الهلال

  • دو تیم برای اولین بار به مصاف هم خواهند رفت.
  • میزبان برای اولین بار در یک دیدار رقابتی به مصاف تیم عربستانی می رود و این چهل و هفتمین دیدار مقابل حریفان ایرانی برای میهمان خواهد بود.
  • الهلال در 46 دیدار مقابل تیم های ایرانی، 19 برد داشته که 10 برد آن خارج از خانه بوده است.
  • الهلال در سه بازی اخیر خود در لیگ آسیا بدون برد بوده و دو گل زده و سه گل دریافت کرده است.
  • نساجی مازندران روز سه شنبه برای اولین بار در خانه به میدان می رود.

 


پیش بینی نساجی مازندران و الهلال

ببرهای مازندران اولین بار در خانه خود در لیگ قهرمانان به میدان خواهند رفت و به دنبال این هستند که آمار خوبی از خود بر جای بگذارند. آنها در اولین بازی خود با برد 2-0 توانستند روحیه را به تیم بازگردانند و در این مسابقه نیز به دنبال تقویت فرم خودشان هستند. آنها در 11 بازی خانگی اخیر خود در تمام رقابت ها فقط یک برد داشتند که جای نگرانی است.

الهلال در 10 باز یاخیر خود در تمام رقابت ها شکست نخوره و هفت برد را به ثبت رسانده است. آنها 5 بازی از شش بازی اخیر خارج از خانه خود را برده اند. و با فرم خوبی وارد این مسابقات شده اند. با توجه به رکورد بهتر الهلال در مسابقات و برتری کیفی تیمی ، پیش بینی می کنیم که الهلال در این مسابقه بازی را با برد همراه می کند.

 

پیش بینی: نساجی مازندران 1-2 الهلال

 

پیش بینی نساجی مازندران و الهلال


نکات پیش بینی در بازی نساجی مازندران و الهلال

نتیجه – الهلال برنده می شود

گل ها – بیش از / کمتر از 2.5 گل – بیش از 2.5 گل

حداقل یک گل در نیمه اول زده شود – بله

الکساندر میتروویچ ، گلزنی یا پاس گل در هر زمان – بله

 

آمارهای بازی نساجی الهلال 

 

آمارهای بازی نساجی الهلال

حریف آشنا برای رحمتی: سرمربی نساجی، چه در دوران بازی و چه در دوران مربیگری 8 مرتبه مقابل آبی‌های شهر ریاض قرار گرفته که ماحصل آن 4 برد، ۲ مساوی و 2 شکست بوده است.

آمار دو تیم: شاگردان سیدمهدی رحمتی درحالی باید در تهران و در ورزشگاه آزادی میزبان الهلال باشند. که در ۴ بازی قبلی خود به ۲ برد، ۱ مساوی و ۱ شکست رسیده‌اند. و البته در آن سوی میدان الهلال در ۴ مسابقه پیشین خود به کسب ۲ برد و ۲ تساوی رضایت داده است. الهلال از ابتدای فصل تا اینجا در تمام مسابقاتی که به میدان رفت بازنده نبود. حتی تا الان نیز صدرنشین لیگ عربستان است.

آمار الهلال جلوی تیمهای ایرانی: تابحال الهلال عربستان 34 مرتبه در مقابل تیم های ایرانی قرار گرفت. که ماحصل آن ۱۲ برد، ۱۱ مساوی ۱۵ شکست بوده است.

نساجی و الهلال که به علت مهیا نبودن زیرساخت‌ها به جای قائمشهر در تهران در برابر هم صف آرایی خواهند کرد قرار است از ساعت ۱۹:۳٠ فردا شب در برابر یکدیگر قرار بگیرند. قضاوت این مسابقه حساس برعهده ما نینگ چینی است.

 

برنامه مسابقات امروز گروه D:

سه‌شنبه ۱۱ مهر

نوبهار ازبکستان – مومبای سیتی هند ساعت ۱۷:۳۰

نساجی ایران – الهلال عربستان ساعت ۱۹:۳۰ ورزشگاه آزادی تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *