ورزشی

الاتحاد از نقش جهان اصفهان رفت

الاتحاد از نقش جهان اصفهان رفت

مسابقه دو تیم سپاهان و الاتحاد به دلیل خروج سعودی ها از نقش جهان برگزار نشد. دیروز ورزشگاه نقش جهان مملو از جمعیت شد و همه منتظر یک بازی زیبا و جذاب بودند که در کمال ناباوری الاتحاد از نقش جهان اصفهان رفت. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

Loading poll ...

 

الاتحاد از نقش جهان اصفهان رفت

به گزارش سایت ورزشی ، دومین مسابقه تیم سپاهان ایران در مقابل الاتحاد عربستان بود که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19:30 دقیقه در استادیوم نقش جهان اصفهان برگزار می شد. اما ظاهرا بازیکنان الاتحاد وارد زمین نشدند. هر دو تیم در فاصله یک ساعت و نیم مانده به شروع مسابقه حتی ترکیب خود را اعلام کرده بودند. ساعت 18 به استادیوم نقش جهان رسیدند. اما با وجود سپاهانی ها در زمین برای گرم کردن، الاتحاد حاضر به انجام اینکار نشد.

پیام نیازمند گلر تیم سپاهان ساعت 18:30 و بقیه بازیکنان 5 دقیقه بعد وارد زمین شدند تا خودشان را گرم کنند. در همین تایم برخی از مربیان الاتحاد عربستان نیز در زمین مهمان اقدام به چیدن کُنز و موانع برای حضور بازیکنان در زمین و گرم کردن داشتند. اما شاگردان نونو سانتو سرمربی پرتغالی به زمین نیامدند. با وجود اینکه جو سنگینی از تماشاچی های اصفهانی در ورزشگاه حسابی شور و هیجان ایجاد می کرد. مردم با بنرها و پرچم های بزرگ مشغول تشویق تیم خود بودند. آتش بازی نیز در ورزشگاه انجام شد. اما ورود ستاره های الاتحاد در روز دوشنبه به زمین نقش جهان اتفاق نیافتاد.

 

علت حاضر نشدن عربستانی ها در زمین سپاهان:

تیم الاتحاد عربستان ظاهرا به دلیل  سردیس سردار سلیمانی در کنار زمین مایل به حضور در زمین چمن نشدند و ظاهرا دنبال بهانه بودند. بر اساس برنامه همه تیم ها، بازیکنان سپاهان حدود 20 دقیقه مانده به روع مسابقه گرم کردن را به اتمام رساند. و به سمت رختکن رفت تا با لباس اصلی بازی را شروع کنند. و آماده مسابقه شوند. اما همچنان خبری از بازیکنان الاتحاد در زمین نبود. بازیکنان تیم حریف نه تنها برای گرم کردن وارد زمین نشدند. بلکه دقایقی بعد از ساعت اعلام شده برای شروع مسابقه، در تصمیم عجولانه و ناباورانه اقدام به ترک ورزشگاه نقش جهان اصفهان کردند.

الاتحاد از نقش جهان اصفهان رفت

دقیقه هایی بعد از اینکه شاگردان نونو سانتو به طور کامل با اتوبوس های خود نقش جهان را ترک نمودند و حاضر به انجام بازی یا گرم کردن نشدند. بازیکنان و مربیان سپاهان به طور دسته جمعی وارد زمین چمن مسابقه شدند و هواداران خودشان را تشویق کردند و از حضور آنها قدردانی نمودند. البته هنوز مشخص نشده که باشگاه الاتحاد عربستان با هماهنگی داولاتامند اسلاموف نماینده تاجیکستانی کنفدراسیون فوتبال آسیا در این مسابقه چنین تصمیمی را گرفته اند. یا خود به تنهایی تصمیم به ترک ورزشگاه داشتند. باید ببینید که واکنش کنفدراسیون فوتبال آسیا نسبت به این موضوع و اطلاعیه رسمی الاتحاد عربستان درباره لغو غیر منتظره بازی چیست.

خروج از نسخه موبایل