ورزشی

آنچلوتی: به خاطر ۴۵۰ میلیون پوند پیاده تا عربستان می‌روم!

آنچلوتی: به خاطر ۴۵۰ میلیون پوند پیاده تا عربستان می‌روم!

کارلو آنچلوتی سرمربی تیم رئال مادرید اسپانیا به شوخی گفت که برای 450 میلیون پوند در سال به جان رام گلف باز پیشنهاد شده پیاده به عربستان می رود. آنچلوتی: به خاطر ۴۵۰ میلیون پوند پیاده تا عربستان می‌روم! در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

آنچلوتی: به خاطر ۴۵۰ میلیون پوند پیاده تا عربستان می‌روم!

به گزارش سایت ورزشی، بر اساس گزارش ها جان رام بعد از عضویت به لیگ گلف LIV با مالکیت صندوق سرمایه گذاری عربستان سعودی و ترک PGA Tour و TGL League که توسط روری مک‌ایلروی و تایگر وودز ایجاد شده، در چهار سال آینده 450 میلیون پوند معادل 566 میلیون دلار درآمد خواهد داشت. یکی از خبرنگارها از کارلتو پرسید که آیا پیشنهاد مشابهی را می پذیرد یا خیر و این مربی ایتالیایی پاسخ جالب توجهی داد. کارلو در ادامه گفت:

«پیاده، پیاده، تا آنجا راه می‌روم، نیازی به پرواز ندارم.» اما بلافاصله اضافه کرد: «شوخی کردم. دنیا در حال تغییر است. و همه چیز تغییر خواهد کرد. برای هیچکس تعجبی ندارد. جان رام خیلی خوب است. من در گلف تخصص ندارم اما به نظرم جان رام بهترین است.» او در پاسخ به این سوال که آیا کسی در عربستان سعودی با او تماس گرفته‌، گفت: «نه، آنها با من تماس نگرفته‌اند و من در لحظه حال زندگی می‌کنم. در لحظه حال همه چیز بسیار خوب است.»

آنچلوتی: به خاطر ۴۵۰ میلیون پوند پیاده تا عربستان می‌روم!

قرارداد آنجلوتی کی به اتمام می رسد؟

قرارداد کارلو آنچلوتی در تابستان 2024 به اتمام می رسد و به احتمال زیاد به سراغ هدایت تیم ملی برزیل می رود. زمانی که از ایشان پرسیده شد اگر فرصت پیش بیاید آیا به خاورمیانه خواهد رفت یا خیر. او گفت: «من در حال حاضر ایده دیگری دارم. هرگز به پول نگاه نکردم، زیرا در خانواده‌ای بزرگ شدم که پول مهم نبود و حقیقت این است که من پول دارم، برای من مهم این است که احساس خوبی داشته باشم، ممکن است روزی در عربستان احساس خوبی داشته باشم، اما در حال حاضر، اینجا حسم خوب است.»

آنچلوتی واقعا پول دارد و از ریخت و پاش هم ترسی ندارد. الکساندرو پاتو بازیکن سابق میلان فاش نمود که این مربی با هلیکوپتر توسط همسرش هدایت می شد تا به تمرین برود. پاتو در مصاحبه با تریبون بازیکنان گفت: «آنچلوتی مانند پدرم بود. او حتی نام سگ خود را پاتو گذاشت. شما عکس او را در رژه اتوبوس مادرید با عینک آفتابی و سیگار دیدید؟ خب، در میلان با هلیکوپتر به تمرین می‌آمد. او در پارما زندگی می‌کرد و همسرش می‌دانست چگونه با هلیکوپتر پرواز کند. او مانند جیمز باند ظاهر می‌شد. اگر بخواهم کسی را مثال بزنم که باکلاس زندگی می‌کند، او کارلو است.»

کارلو آنچلوتی همچنان می تواند طرز فکر خود را تغییر دهد و راه دو تا از شاگردان سابق خود یعنی کریس رونالدو و کریم بنزما را در حال حاضر در تیم های النصر و الاتحاد در لیگ حرفه ای عربستان توپ می زنند، دنبال نماید.

خروج از نسخه موبایل