ورزشی

حمایت ستاره بارسا از ژاوی: همه پشتت هستیم

حمایت ستاره بارسا از ژاوی: همه پشتت هستیم

ژاوی سرمربی جوان بارسلونای اسپانیا است. در این فصل نیز بارسا با حضور ژاوی فصل نا امید کننده ای داشت. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. حمایت ستاره بارسا از ژاوی: همه پشتت هستیم.

 

حمایت ستاره بارسا از ژاوی: همه پشتت هستیم

به گزارش سایت ورزشی، تیم بارسلونای اسپانیا شب قبل در چارچوب رقابت های هفته 17 لیگ اسپانیا در ورزشگاه مستایا روبروی والنسیا قرار گرفت و با نتیجه 1-1 متوقف شد. ظاهرا بارسلونا یک تیم مریض و ضعیف به حساب می آید و چالش های زیادی پیش روی آنها قرار دارد. این تساوی نیز اصلا به مذاق هواداران تیم قدرتمند دنیا خوش نیامد. آنها انتظار یک مسابقه تماشایی و جذاب داشتند. بارسا که در دو هفته قبل در مقابل خیرونا در خانه شکست خوردند و در مقابل رویال آنتروپ در لیگ قهرمانان اروپا نیز باختند. هواداران این تیم انتظار برد داشتند.

تحسین ژاوی از اچوری ارژانتینی در بارسلونا

در این مسابقه بازیکنان بارسا در موقعیت گل های زیادی قرار داشتند. اما نتوانسته بودن از هیچ یک از فرصت ها به نحو احسن استفاده نمایند. همین باعث شد تا در نهایت تنها یک امتیاز کسب نمایند و بیشتر از قبل از کورس قهرمانی لالیگا دور بمانند. ژاوی در یک حالت بسیار بد قرار گرفته است. فشارها روی ایشان زیاد شده است. در روزهای اخیر شایعات زیادی پیرامون برکناری ژاوی و مخالفت اعضای هیئت مدیره باشگاه بارسلونا با ادامه حضور او روی نیمکت به گوش می رسیده است.

پدری در گفتگو با روزنامه درباره شرایط سرمربی بارسا گفت: «همه ما پشت مربی هستیم. ما در کنار ژاوی می‌مانیم. همه باید در این شرایط در کنار هم باشیم تا بتوانیم شرایط را تغییر دهیم. این تنها راهی است که داریم. همه در کنار هم هستیم.». در ادامه نظرات و دیدگاه تان را در کامنت ها درباره ژاوی و تیم بارسلونا بنویسید. آیا می تواند این شخص بارسا را از بحران خارج نماید.

خروج از نسخه موبایل