ورزشی

بیوگرافی احسان حاج صفی + زندگینامه + زندگی شخصی + همسر + تصاویر شخصی

بیوگرافی احسان حاج صفی

احسان حاج صفی متولد 6 اسفند ماه 1368 در شهر کاشان است و هافبک فوتبال و عضو تیم ملی و کاپیتان می باشد. حاج صفی به همراه سپاهان اصفهان در لیگ قهرمانان آسیا 2007 به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کرد. همچنین در هر دو بازی سپاهان در جام باشگاه های جهان 2007 برای این تیم به میدان رفت. او از آکادمی سپاهان رشد کرد و مشهور شد. در ادامه سایت ورزشی با بیوگرافی احسان حاج صفی همراه شوید.

 

بیوگرافی احسان حاج صفی بازیکن تیم ملی ایران

نام:  احسان

نام خانوادگی: حاج صفی

زمینه فعالیت: فوتبالیست

تاریخ تولد: 1368/12/6

محل تولد: کاشان

قد: ۱٫۷۶ متر

پست: هافبک چپ / دفاع چپ

تاهل: ازدواج کرده

 

معرفی احسان حاج صفی بازیکن سپاهان

احسان حاج صفی متولد 6 اسفند 1368 در شهر زیبای کاشان می باشد. احسان کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران می باشد و تجربه بازی در سپاهان، المپیاکوس را در کارنامه اش دارد و در حال حاضر نیز در آ.ک آتن یونان بازی می کند. این بازیکن مودب و خوش برخورد تا مقطع دیپلم بیشتر درس نخوانده است و زیاد اهل حرف زدن نیست و به نوعی بیشتر مرد عمل است. او از رائول گنزالز به عنوان الگوی فوتبالی خودش نام می برد و بسیار کم رو و خجالتی است. ایشان فوتبال را از 7 تا هشت سالگی آغاز کرد و 10 سالگی به اصفهان آمد و در 11 سالگی با تیم نونهالان ذوب آهن بازی کرد و بعد از سه سال حدود سن 14 سالگی از این تیمخط خورد. او سپس به سپاهان رفت و تا سن 17 سالگی در رده جوانان بازی کرد.

معرفی احسان حاج صفی بازیکن سپاهان

در سال 1385 با ورود به سن 18 سالگی وارد تیم بزرگسالان سپاهان شد و تا سال 1391 در این باشگاه بازی کرد و سپس سال 90 تا 91 در تراکتورسازی تبریز خدمت مقدس سربازی را گذراند و دوباره به سپاهان بازگشت و تا سال 94 با 260 بازی 32 گل برای تیم به ثمر رساند. حاج صفی در 5 خرداد ماه 1387 اولین بازی ملی خود را مقابل تیم ملی زامبیا در ورزشگاه آزادی انجام داد و با 2 پاس گل درخشان در پیروزی 3-2 مقابل زامبیا درخشان ظاهر شد.

 

 

لژیونر شدن حاج صفی

احسان حاج صفی تابستان سال 1394 لژیونر شد و در لیگ خارج از کشور بازی می کرد. او ابتدا به «اف.‌س.‌وی. فرانکفورت» در دسته دوم بوندس‌لیگا رفت. او زیباترین گل سال را برای این باشگاه به ثمر رساند و اما اف اس وی به دسته سوم سقوط کرد تا احسان تابستان 95 بازگردد. استقلال رسما اعلام کرده بود که با حاج صفی قرارداد بسته است اما حاضر به تغییر رنگ پیراهن خودش نشد تا بازوبند و شماره 28 سپاهان را پس بگیرد. احسان زمانی که رفت موثرترین بازیکن لیگ بود و سپاهان را وارد بحران کرد و دوباره برگشت تا بحران در تیم تمام شود.

 

معرفی احسان حاج صفی بازیکن سپاهان

بازی احسان حاج صفی مقابل تیم اسرائیلی

این بازیکن لژیونر فوتبال کشورمان که به دلیل بازی برای یک باشگاه فوتبال اسرائیلی از لیست تیم ملی خط خورده بود، سرانجام برای بازی های مقدماتی جام جهانی به این تیم فراخوانده شد اما مسعود شجاعی، بازیکن دیگری که در همین وضعیت قرار دارد، ظاهرا در محرومیت باقی ماند. احسان حاج صفوی با انتشار متنی از اقدام خود احضار ندامت کرد و به بازی های ملی برگشت اما مسعود شجاعی زیر بار نرفت و از بازی های ملی محروم شد !

ازدواج احسان حاج صفی

ازدواج احسان حاج صفی

احسان حاج صفی با انتقال سریع به سوپر لیگ یونان در آستانه ایجاد تغییر مهم در شرایط حرفه ای اش بود و در زندگی شخصی خود نیز فصل جدیدی را آغاز کرده بود. با ترک تیم سپاهان و حضور در یونان تنها خبر مهم او درباره زندگی شخصی اش رخ داد و احسان با یک خانم ایرانی ازدواج کرد. او متاهل است و در دوم تیر ماه 1396 ازدواج کرده است. حتی با انتشار یک پست در اینستاگرام زیر خبر ازدواجش برای طرفداران نوشت:

مرا عهدی است با جانان که جانان جان من می باشد .

ازدواج احسان حاج صفی

عشق و علاقه به پرسپولیس

احسان در یک اظهار نظری گفت که هیچ وقت عضو تیم استقلال یا پرسپولیس نمی شوم و اگر در ایران باشم فقط برای سپاهان بازی می کنم البته این را هم بگویم که از بچگی پرسپولیسی بودم و مصلحت بود به این تیم نروم.

 

مقام های باشگاهی

حاجی صفی در دو بازی برای سپاهان در جام باشگاه های جهان 2007 و بطور منظم برای سپاهان در طول فصل اخیر بازی کردو به همراه سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا 2007 به مقام دوم دست یافت. احسان در دو پست هافبک مرکزی و چپ بازی می کند و شش گل در لیگ برای سپاهان در در فصل 2007 به ثمر رساند. در آخرین بازی در برابر پرسپولیس، وی برای سپاهان یک گل به ثمر رساند. وی دوران سربازی را در باشگاه تراکتورسازی تبریز گذراند.

باشگاه احسان حاج صفی

 

باشگاه هایی که احسان حاج صفی فعالیت کرده است

احسان حاج صفی بازیکن تیم ملی ایران است که سه سال سابقه حضور در بازی های جام جهانی و همچنین جام ملت های آسیا را دارد.

باشگاه هایی که احسان حاج صفی به صورت حرفه ای در آن ها عضو بوده است عبارتند از:

1-  سپاهان با ۲۴۲ بازی و ۳۴ گل.

2-  تراکتور با ۱۱۴ بازی و ۱۶ گل.

3-  اف اس وی فرانکفورت با ۲۷ بازی و ۲ گل.

4-  پانیونیوس با ۱۴ بازی و یک گل.

5-  المپیاکوس با ۶ بازی و یک گل.

6-   آ.ا. ک آتن با ۵۸ بازی و دو گل.

این بازیکن فوتبال در سال 1384 به تیم ملی نوجوانان ایران پیوست و در این بازه زمانی با شش بازی و 2 گل بنام خودش ثبت کرد. در ادامه برای سال 1386 به تیم ملی جوانان ایران راه یافت و نتیجه 8 بازی در تیم جوانان 2 گل بوده است. همچنین در سال 1387 به تیم ملی فوتبال ایران پیوست و هم اکنون کاپیتان تیم ملی است و دارای 7 گل ملی می باشد. احسان حاج صفی به تیم پرسپولیس علاقمند است ولی به گفته خودش هیچوقت تمایل نداشته است که در تیم های استقلال و یا پرسپولیس بازی کند و فقط خواهان بازی در تیم سپاهان بوده است.

باشگاه های احسان حاج صفی

حضور احسان حاج صفی در تیم ملی

احسان در ترکیب تیم ملی فوتبال جواننا ایران به طور کام در قهرمانی جوانان آسیا 2006 بازی کرد. او هشت روز بعد در 13 خرداد 1387 در مسابقات مقدماتی جام جهانی فوتبال از ابتدا در مقابل تیم ملی امارات متحده عربی در خانه بازی کرد. در بازی برگشت در میانه بازی وارد میدان شد و به برد ایران در بازی بیرون از خانه کمک کرد. اولین گل ملی او هم در مقابل تیم ملی فوتبال قطر در مسابقات فوتبال غرب آسیا 2008 به ثمر رسید که ایران این بازی را با نتیجه شش بر یک برنده شد.

باشگاه احسان حاج صفی

باشگاه های حرفه ای احسان حاج صفی

سال ها باشگاه ها بازی(گل)

باشگاه احسان حاج صفی

تیم ملی

افتخارات باشگاهی و ملی احسان حاج صفی

افتخارات باشگاهی و ملی احسان حاج صفی

باشگاهی : قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 89-1388 به همراه تیم سپاهان اصفهان

قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 90-1389 به همراه تیم سپاهان اصفهان

قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 94-1393 به همراه تیم سپاهان اصفهان

نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 87-1386 به همراه تیم سپاهان اصفهان

نایب قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران 91-1390 به همراه تراکتورسازی تبریز

قهرمان شدن در جام حذفی 85-1384 به همراه تیم سپاهان اصفهان

” در جام حذفی 86-1385 به همراه تیم سپاهان اصفهان

” در جام حذفی 92–1391 به همراه تیم سپاهان اصفهان

نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا 2007 به همراه تیم سپاهان اصفهان

ملی :قهرمانی در مسابقات فوتبال غرب آسیا 2008 به همراه تیم ملی فوتبال ایران

 

بیوگرافی احسان حاج صفی بیوگرافی احسان حاج صفی بیوگرافی احسان حاج صفی بیوگرافی احسان حاج صفی بیوگرافی احسان حاج صفی

 

همسر احسان حاج صفی کیست؟ | عکس مراسم ازدواج احسان حاج صفی

خروج از نسخه موبایل