ورزشی

خنثی سازی تاکتیک ساپینتو توسط بیرانوند

خنثی سازی تاکتیک ساپینتو توسط بیرانوند

خنثی سازی تاکتیک ساپینتو توسط بیرانوند ، ریکاردو ساپینتو زمانی که در دربی صد تیمش در آستانه باخت قرار گرفته بود و او دید هیچ راهکار دیگری فایده ندارد و روی به بازی مستقیم آورد. تاکتیکی که به خوبی توسط بیرانوند دفاع شده بود. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید و از اخبار ورزشی مهم دیدن نمایید.

 

تاکتیک ساپینتو در دربی 100:

ریکاردو ساپینتو زمانی که تیمش را در آستانه باخت دید و به بازی کاملا مستقیم در برابر پرسپولیس روی آورد. به گزارش سایت ورزشی ، پرسپولیس در نیمه دوم خیلی زود به گل برتری دست یافت. و تعویض عیسی آل کثیر برگ برنده یحیی گل محمدی در این مسابقه بود. ساپینتو با دریافت این گل دچار چالش های زیادی شد. استقلال در نیمه دوم بعد از اینکه یک صفر از حریف قدیمی اش عقب افتاد. بر خلاف نیمه اول راه نفوذ زیاد خوب از جناحین پیدا نکرد. مهدی قایدی و محبی در زمانی که پرسپولیسی ها دفاع عالی داشتند. از هر طرف به در بسته خورده بودند.

خنثی سازی تاکتیک ساپینتو توسط بیرانوند

خنثی سازی تاکتیک ساپینتو توسط بیرانوند

ریکاردو در دقیقه 74 به دلیل بلند قامت بودن آرمان رمضانی او را به زمین مسابقه فرستاد تا از قدرت سرزنی اش استفاده نماید. اما اینبار نیز نقشه ساپینتو برای بازگشت به بازی جواب نداد. علیرضا بیرانوند با دستان و قامت بلندش توانست بر روی همه توپ های هوایی تسلط داشته باشد و با آغوش باز توپ ها را به بغل می کشید.

خنثی سازی تاکتیک ساپینتو با بیرانوند

رمضانی بازیکن سابق پرسپولیس تهران بود که در لیگ بیستم به استقلال آمد. در این مسابقه هم نتوانست دروازه پرسپولیسی ها را باز نماید و این بار نیز مغلوب بیرانوند با انگیزه شده است.

مسابقه دربی پایتخت توسط بیرانوند توپ های بلند مهار شدند و حتی ارسال های بلند ساپینتو و یارانش نیز کار به جایی نبرد و ضربه سر بازیکنان استقلال نیز جواب نداد و پرسپولیس با این حرکات علیرضا برنده شهرآورد صدم شد.

خروج از نسخه موبایل