ورزشی

کنایه بیرانوند به یحیی بعد از استعفا!

کنایه بیرانوند به یحیی بعد از استعفا!

علیرضا بیرانوند گلر شماره یک تیم ملی و پرسپولیس تهران درباره استعفای گل محمدی حرف های جالبی زده است. بیرانوند دروازه بان سرخ پوان نسبت به استعفای سرمربی کنایه ای به او زد. در ادامه سایت ورزشی با کنایه بیرانوند به یحیی بعد از استعفا! همراه شوید.

 

کنایه بیرانوند به یحیی بعد از استعفا!

به گزارش سایت ورزشی، شب قبل بعد از تساوی تیم پرسپولیس در مقابل مس رفسنجان اتفاق عجیبی رخ داد، یحیی در کنفرانس خبری از هدایت تیم استعفا داد و برای نفر بعدی که به باشگاه می آید نیز آرزوی موفقیت کرد. البته باشگاه پرسپولیس سریعا واکنش نشان داد و این استعفا را نپذیرفت. حالا علیرضا بیرانوند که برای پیوستن به اردوی تیم ملی خودش را به هتل المپیک رساند. در بخش هایی از صحبت هایش درباره این استعفا صحبت نمود. او اعتقاد دارد که یحیی وقتی این تصمیم را گرفت که باید با آنها مشورت می کرد و بعد از آن در رختکن جلسه ای با آنها برگزار می کرد.

استعفای پی در پی گل محمدی! پرسپولیس در شوک

کنایه بیرانوند به یحیی بعد از استعفا!

بیرانوند در مصاحبه‌ای با رسانه‌ها گفت: “حرف ما بازیکنان این بود که چرا آقای گل‌محمدی با ما صحبت نمی‌کند. یعنی چرا او قبل از اعلام تصمیمش چیزی به ما نگفته بود. خود من این موضوع را نمی‌پذیرم؛ چرا که ممکن است او به کارش ادامه بدهد. واقعا اگر استعفا داد چرا نیامد. در رختکن یک جلسه ۵ دقیقه‌ای برگزار کند. و صحبتی کند یا تشکری کند؟” بیرانوند در ادامه گفت: “ما خودمان هم نمی‌دانیم. که می‌خواهد چه تصمیمی بگیرد. شاید به قول آقای درویش عصبی بوده.

” این اظهارات بیرانوند می‌تواند به این معنا باشد که او از نحوه استعفای یحیی گل‌محمدی راضی نیست. بیرانوند معتقد است. که گل‌محمدی باید قبل از استعفا با بازیکنان تیمش صحبت می‌کرد. و به آنها توضیح می‌داد که چه تصمیمی گرفته است. کنایه بیرانوند به یحیی گل‌محمدی واکنش زیادی را در فضای مجازی به همراه داشت. بسیاری از هواداران پرسپولیس معتقدند که بیرانوند حق دارد از سرمربی تیمش ناراحت باشد.

خروج از نسخه موبایل