ورزشی

ژست خاص کریس رونالدو در استخر آب‌یخ

ژست خاص کریس رونالدو در استخر آب‌یخ

کریستیانو رونالدو بازیکن و ستاره محبوب پرتغالی باشگاه النصر عربستان که سابقه حضور در تیم های مطرحی همچون منچستریونایتد، رئال مادرید و یونتوس را در کارنامه اش دارد. این بازیکن فوتبال عکسی از خودش در تمرینات استخر آب یخ منتشر نمود که مورد توجه هوادارانش قرار گرفته است. در ادامه سایت ورزشی با ژست خاص کریس رونالدو در استخر آب‌یخ همراه شوید.

ژست خاص کریس رونالدو در استخر آب‌یخ

به گزارش سایت ورزشی، رونالدو بازیکن فوتبال جهان که دو ماه دیگر به سن 39 سالگی وارد می شود. او این روزها در تیم ملی پرتغال بازی می کند. مقدماتی جام ملت های اروپا شروع شده و کریستیانو در تیم ملی کشورش به میدان رفته است. رونالدو در فصل جدید با النصر حسابی درخشان ظاهر شده است. این فوتبالیست در 17 بازی توانسته 16 گل با پیراهن النصر به ثمر برساند و 9 تا پاس گل دهد. رونالدو که قرار است امشب در مسابقات انتخابی یورو ۲۰۲۴ به مصاف تیم ملی ایسلند برود تصویری از خودش در استخر آب سرد منتشر کرده تا نشان دهد همچنان در بالاترین وضعیت آمادگی بدنی قرار دارد.

رونالدو به ورزش کردن و زندگی شخصی و تیپ و استایل بدن خودش اهمیت زیادی می دهد. او همیشه در خانه و محل تمریناتش به استخر می رود و علاقه دارد تا ریلکس نماید. حتما عکس های جذاب او را با همسرش جورجینا در استخر دیده اید.

نحوه اشنایی جورجینا و رونالدو

ژست خاص کریس رونالدو در استخر آب‌یخ

خروج از نسخه موبایل