ورزشی

دوستان مشهور دیوید بکام در میامی

دوستان مشهور دیوید بکام در میامی

دیوید بکام کاپیتان سابق انگلیس و از بهترین بازیکنان فوتبال جهان است. که بعد از بازنشستگی تصمیم به ایجاد یک تیم در آمریکا گرفت تا موفقیت هایش را در این رشته ورزشی تکرار نماید. او در این سالها با خانواده اش در شهر میامی آمریکا حضور دارد و با واسطه شهرتی که داشته با افراد مشهور و سلبریتی نشست و برخاست می کند. در ادامه سایت ورزشی با دوستان مشهور دیوید بکام در میامی آشنا شوید.

 

دوستان مشهور دیوید بکام در میامی

به گزارش سایت ورزشی ، دیوید بکام علاقه مندان زیادی در سرتاسر دنیا دارد، اما ترجیح داد ادامه فوتبالش را در کشور آمریکا سپری کند و در همانجا نیز تیم مورد نظرش را خریداری نماید. او به واسطه شهرت زیادی که دارد از ورزشکاران و ستاره های سینما تا خواننده ها و ثروتمندها به او علاقه مند هستند. او بعد از تشکیل تیم اینترمیامی بیشتر اوقات خود را در آمریکا با همنشینی با دوستان سلبریتی خودش می گذراند. دیوید و تام هاردی دو دوست صمیمی همدیگر هستند.

یکی دیگر از دوستانش نیز دیوید گراتمن کلوب شبانه دارد و به امپراتوری رستوران و کلوپ شبانه و پادشاه میامی شهرت دارد. مارک آنتونی شوهر اسبق جنیفرلوپز با نادیا فریرا ازدواج کرد و مراسم آنها در موزه هنر پرز شهر میامی برگزار شد و بکام نیز ساقدوش آنها بود. دیوید با حضور در گرندپری میامی سروصدای زیادی بپا کرد و ویکتوریا با دوست صمیمی خودش اوا لانگوریا حضور یافت.

این بازیکن انگلیسی واقعا مرد باهوش و زیرکی است و از قدرت دوستان معروف خودش نهایت استفاده را کرد تا مسی را به میامی بیاورد. لیونل مسی معروف ترین فوتبالیست سالهای اخیر که زرق برق خاورمیانه و عربستان را به لیگ آمریکا ترجیح داد. سلبریتی های معروف آمریکا در این شهر حضور دارند. از جمله کیم کارداشیان ، لبرون جیمز فوق ستاره بسکتبال ، سرنا ویلیامز اسطوره تنیس که برای تماشای اولین مسابقه مسی به استادیوم آمدند. وقتی بکام پنج سال پیش ایجاد تیم فوتبال فلوریدا را اعلام کرد. غول موسیقی جی زی، خواننده فوق‌ستاره جنیفر لوپز، بازیگر درجه یک هالیوودی ویل اسمیت و ورزشکار المپیکی یوسین بولت در کنارش بودند.

خروج از نسخه موبایل