ورزشی

آیا مسی به همسرش خیانت کرد؟

آیا مسی به همسرش خیانت کرد؟

شایعاتی در روزها و ماه های اخیر بین محافل فوتبال دوستان مطرح شده که مسی به همسرش خیانت کرده است، حتی کار به آنجا رسیده بود که در خبرها عنوان شد لیونل مسی قصد طلاق از همسرش را دارد. دنیلا سمان همسر سسک فابرگاس و دوست نزدیک مسی و همسرش نسبت به شایعات خیانت مسی واکنش نشان داد و آنها را تکذیب نموده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. آیا مسی به همسرش خیانت کرد؟

 

آیا مسی به همسرش خیانت کرد؟

به گزارش سایت ورزشی، روزهای قبل و بعد از شکست برزیل توسط آرژانتین در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2026، شایعات عجیبی در فضای مجازی رخ داد که هواداران را شوکه نموده است. اخبار پیرامون بحران زندگی خصوصی و شخصی لیونل مسی بود. شایعات از این قرار بود که مسی با سوفیا مارتینز روزنامه نگار ارتباط داشته است. خبرها عنوان کرد که او به همسر خودش آنتونلا خیانت کرده و آنها قصد جدایی و طلاق دارند. لیونل مسی بازیکن مطرح فوتبال آرژانتین که در جام جهانی 2022 قطر توانست برای نخستین بار کاپ قهرمانی را بالای سر ببرد و به آرزوی همیشگی خودش یعنی قهرمانی در تیم ملی رسید.

لیونل مسی از همسرش جدا می‌شود؟

مسی در زندگی شخصی خودش کاملا آرام پیش می رود و کمتر خودش را درگیر حواشی کرده است. خبرهای زرد و جنجالی همیشه برای رونالدو و مسی وجود داشته است. اهالی فوتبال مخصوصا هواداران لئو از این خبرها شوکه می شوند. اما دنیلا سمان همسر سسک فابرگاس به این زوج نزدیکتر از بقیه است و این خبرها را تکذیب نموده است. او در قسمت کامنت‌های خبر خیانت مسی که توسط یک پیج اینستاگرامی معروف برزیلی منتشر شده و منبع خبر نیز نشریه‌ای اسپانیایی معرفی شده بود، نوشت: «دروغ است. این چه نشریه‌ای است که که وجود خارجی ندارد؟» به نظر شما آیا چنین خبرهایی واقعیت دارد؟ آیا باورکردنی است که بهترین ستاره فوتبال جهان خیانت کرده باشد؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را بنویسید.

آیا مسی به همسرش خیانت کرد؟

خروج از نسخه موبایل