ورزشی

مستند زندگی جورجینا رودریگز

مستند زندگی جورجینا رودریگز

جورجینا رودریگز همسر معروف ترین فوتبالیست دنیا یعنی کریستیانو رونالدو است. جورجینا به لطف رونالدو یک شخصیت معروفی شده و ثروت 20 میلیون چوندی برای خودش رقم زده است. او در اینستاگرام طرفداران زیادی دارد. زندگی لاکچری و با ماشین های اسپرت، قایق های تفریحی و لباس و جواهرات گران قیمت است. در ادامه با بررسی مستند زندگی جورجینا رودریگز در سایت ورزشی همراه ما باشید.

مستند زندگی جورجینا رودریگز

مستند زندگی جورجینا رودریگز

زندگی جورجینا همیشه هم لوکس و لاکچری نبود و یک زمانی در فقر سپری می شد. او در 20 سالگی زندگی کاملا معمولی داشت و در شهر بریستول جزو خدمتکار بود که فعالیت می کرد و حقوق او معادل 125 پوند در هفته و همزمان پرستار بچه هم بود که به کلاس رقص و زبان انگلیسی می رفت. شرایط زندگی جورجینا زمانی تغییر پیدا کرد که در یک فروشگاه گوچی در مادرید با کریس رونالدو آشنا شد. مدل اسپانیایی به طور غیر رسمی با کریس زندگی می کند و چهار فرزند دارند.

مستند زندگی جورجینا رودریگز

جورجینا با برندهای معروف سوئیسی و ایتالیایی همکاری می کند. طراحان بزرگ دنیا نظیر گوچی و شوپارد در اینستاگرام با او همکاری دارند. برندهای مشهور بریتانیایی نیز برای تبلیغ محصولاتشان از او درخواست هایی با مبالغ بالا دارند. خانم رونالدو بالاترین فالوورها را در بین زنان اسپانیا دارد. جورجینا در این اواخر در یک مستند بنام من جورجینا هستم شرکت کرد. و اجازه ساختش را به شبکه نتفلیکس داد که رونالدو حسابی از این وضعیت عصبانی شده بود. ظاهرا در این مستند تجملات و زندگی لاکچری آنها مورد دید عموم قرار گرفت است و اصلا رونالدو از این وضعیت خوشحال نبود.

مستند زندگی جورجینا رودریگز

مستند زندگی جورجینا:

جورجینا رودریگس همسر 27 ساله رونالدو در یک سریال مستند نتفلیکس بنام من جورجینا هستم نقش آفرینی کرد. نتفلیکس می خواست این سریال مستند را قبل از کریسمس منتشر بکند اما آمدن رونالدو از تورین به انگلیس در ماه سپتامبر مطالب جدیدی را برای تهیه کنندگان فراهم کرد. آلوارو دیاز مدیر بخش سرگرمی نتفلیکس اسپانیا می گوید. که این مستند روند زندگی جورجینا ردوریگز را دنبال کرده و نشان خواهد داد. فیلم جذابی از جورجینا که لباس های مارک و با برندهای حضور دارد.

خروج از نسخه موبایل