ورزشی

تایید انریکه مبنی بر جدایی امباپه از پی اس جی

تایید انریکه مبنی بر جدایی امباپه از پی اس جی

تایید انریکه مبنی بر جدایی امباپه از پی اس جی. لوئیز انریکه، سرمربی پاری سن ژرمن شب گذشته تایید کرد که کیلیان امباپه ستاره این تیم اعلام کرده است که قصد دارد این باشگاه را ترک کند. این افشاگری پس از پیروزی 1-2 پی اس جی مقابل رئال سوسیداد در بازی برگشت هجدهمین دوره لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه رئال سوسیداد صورت گرفت.

تایید انریکه مبنی بر جدایی امباپه از پی اس جی

صعود پاریس به دور بعدی

علیرغم شرایط چالش برانگیز رئال سوسیداد، پی اس جی در مجموع 1-3 پیروزی قانع کننده ای را در مقابل دو بازی به دست آورد و جایگاهی ارزنده را در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های معتبر کسب کرد. امباپه، وفادار به فرم خود، نقش مهمی در بازی داشت و هر دو گل پی اس جی را به ثمر رساند.

انریکه در نشست خبری
انریکه در نشست خبری

تمجید انریکه از ستاره تیمش

انریکه پس از پایان بازی در جمع خبرنگاران به استعداد استثنایی امباپه اذعان کرد و گفت: امباپه بازیکنی استثنایی است و امشب این را در زمین نشان داد اما به نظر می رسد که آینده او با پاری سن ژرمن نخواهد بود و به همین دلیل باید سایر بازیکنان را در ترکیب آزمایش کنید.”

پی اس جی در ادامه راه

سرمربی پاری سن ژرمن با انعکاس پیشرفت پی اس جی در لیگ قهرمانان، بر جاه طلبی این تیم تاکید کرد. انریکه گفت: “تنها چیز مهم این است که ما جاه طلبی داریم. باید از حریفانمان بپرسیم که آیا می خواهند با ما روبرو شوند.” پاری سن ژرمن در مرحله گروهی چالش ها را پشت سر گذاشت و در یکی از سخت ترین گروه ها قرار گرفت.

انریکه با اطمینان گفت: “ما توانایی خود را می بینیم، اما این جاه طلبی را در یک چهارم نهایی نیز حفظ خواهیم کرد. این تیم ثابت کرده است که می تواند هر کسی را شکست دهد. ما از کسی نمی ترسیم.”

هدف انریکه در پاریس

انریکه با پرداختن به فشار بر پاری سن ژرمن برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، اعتراف کرد: “از زمانی که به اینجا آمده ام، هدفم کسب این جام بوده است و این یک فشار بر ما است. اما ما نمی ترسیم. این هدف باید جاه طلبی ما باقی بماند. ” او جوانی تیم را به عنوان یک ضعف بالقوه که می تواند فشار را افزایش دهد برجسته کرد، اما ثابت کرد که تیم می تواند چالش های پیش رو را مدیریت کند.

تایید انریکه مبنی بر جدایی امباپه از پی اس جی
تایید انریکه مبنی بر جدایی امباپه از پی اس جی

نتیجه

همانطور که پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا رو به جلو حرکت می کند، تایید جدایی امباپه لایه ای از دسیسه را به سفر آنها اضافه می کند. هواداران و علاقه مندان به فوتبال به دقت تماشا خواهند کرد که چگونه این تیم بدون یکی از بازیکنان ستاره خود در باقی مانده مسابقات حرکت می کند.

خروج از نسخه موبایل