ورزشی

برنامه نقل و انتقالات تابستانی استقلال

برنامه نقل و انتقالات تابستانی استقلال

تیم استقلال تهران در این فصل برای قهرمانی ناکام ماند و نتوانست جام لیگ برتر را به نام خود ثبت نماید. اما هنوز امید زیادی در جام حذفی دارد. نقل و انتقالات باشگاه استقلال و برنامه و زمان بندی آن مشخص شده است. در ادامه سایت ورزشی با برنامه نقل و انتقالات تابستانی استقلال همراه ما باشید.

 

برنامه نقل و انتقالات تابستان برای استقلال

به گزارش سایت ورزشی ، گمانه زنی درباره شرایط باشگاه استقلال مطرح شده است. همچنین چندتا از بازیکنان و سرمربی برای فصل آینده مشخص شده است. بر این اساس حجت کریمی مدیر عامل باشگاه استقلال هر بازیکنی که در لیست سرمربی آقای ساپینتو وجود داشته باشد، مورد حمایت باشگاه قرار دارد. حتی اقدامات لازم برای حضور این مربی دوست داشتنی در کسوت هدایت تیم آبی ها نیز صورت می گیرد. استقلالی ها از سرمایه های خود محافظت می کنند. قطعا ریکاردو ساپینتو عاشق تیم استقلال است و با جان و دل برای این تیم مایه گذاشت. شرایط حضورش در فصل آینده نیز فراهم شده است. به همین دلیل ما به نظراتش احترام می گزاریم و در فصل آینده نیز حضور خواهد داشت.

برنامه نقل و انتقالات تابستان برای استقلال

پالس مثبت استقلال برای تمدید ساپینتو و جذب بازیکن

استقلال تهران رسما یک اطلاعیه منتشر نمود و برنامه دقیق خود را درباره بازار نقل و انتقالات منتشر کرد. در پایان فصل قرارداد برخی بازیکنان به پایان می رسد و هنوز سرنوشت شان مشخص نیست. به دلیل عدم پرداخت دستمزد بازیکنان در زمان مورد نظر، برخی از ستاره های استقلال به ارسال نوتیس و حتی فسخ قرارداد با تیمشان هستند و آنها تا این لحظه البته از اینکار خودداری نموده اند.

برنامه نقل و انتقالات تابستان برای استقلال

خبرهای درباره بازیکنان مد نظر ریکاردو ساپینتو منتشر شد. بر این اساس لیست ساپینتو به مدیرعامل ارائه می شود و بر اساس آن با بازیکنان تمدید یا عدم جذب صورت می گیرد. حتی قرار است یک سری بازیکنان جدید نیز در باشگاه جذب شوند. در اطلاعیه آمد«طی روزهای اخیر گمانه‌زنی‌هایی مطرح می شود. در خصوص شرایط چند بازیکن استقلال برای فصل آینده.»

برنامه نقل و انتقالات تابستان برای استقلال

اطلاعیه برنامه نقل و انتقالات تابستانی استقلال:

«بر اساس اعلام حجت کریمی. سرپرست مدیرعاملی باشگاه، هر بازیکنی که در لیست سرمربی محترم تیم آقای ساپینتو برای فصل آینده وجود داشته باشد. مورد حمایت باشگاه است و اقدامات لازم جهت حضور او در استقلال، صورت می‌گیرد.». «باشگاه استقلال قدردان سرمایه‌های خود است. و شرایط را برای تداوم حضور نفرات اثرگذارش در فصل آینده، فراهم می‌کند.»

خروج از نسخه موبایل