ورزشی

هفته ی سرنوشت ساز برای دیویس و بایرن

هفته ی سرنوشت ساز برای دیویس و بایرن

هفته ی سرنوشت ساز برای دیویس و بایرن

هفته ی سرنوشت ساز برای دیویس و بایرن. بایرن مونیخ به آلفونسو دیویس یک هفته فرصت داد تا در مورد قبول یا رد پیشنهاد تمدید قرارداد خود تصمیم بگیرد. مدیر ورزشی جدید باشگاه، مکس ابرل، تایید کرد که مذاکرات برای تمدید قرارداد تابستان گذشته قطع شد اما از آن زمان از سر گرفته شد.

هفته ی سرنوشت ساز برای دیویس و بایرن

مدیر ورزشی باشگاه

ابرل گفت: “ما پیشنهاد بسیار خوبی به آلفونسو داده ایم. در نهایت، در مقطعی از زندگی، باید بگوییم بله یا خیر.” در قرارداد جدید، دستمزد دیویس تا سال 2029 به 14 میلیون یورو ناخالص در سال افزایش خواهد یافت.

دیویس در بایرن مونیخ
دیویس در بایرن مونیخ

خداحافظی با دیویس

اگر دیویس پیشنهاد بایرن را نپذیرد، تابستان آینده با قیمت 50 میلیون یورویی به فروش گذاشته خواهد شد. رئال مادرید به جذب ستاره کانادایی علاقه مند است اما در تلاش است تا مبلغ کمتری در حدود 35 میلیون یورو را به توافق برساند. ساعت برای تصمیم گیری دیویس در حال حرکت است و بایرن منتظر پاسخ نهایی به زودی است.

اولتیماتوم بایرن مونیخ

اولتیماتوم بایرن مونیخ منعکس کننده فوریت وضعیت قرارداد دیویس است. با طولانی شدن مذاکرات و کمین رئال مادرید در پس زمینه، باشگاه باواریایی مشتاق شفاف سازی در مورد آینده با استعداد کانادایی است.

نتیجه ی مذاکرات

بن بست بین اردوگاه بایرن و دیویس بر سر مطالبات حقوقی، مخاطرات مالی درگیر را برجسته می کند. در حالی که پیشنهاد 14 میلیون یورویی بایرن در سال قابل توجه است، دیویس و نمایندگانش به دنبال رقمی بالاتر از 20 میلیون یورو در سال هستند.

تهدید قریب الوقوع دیویس در بازار نقل و انتقالات، فشار بیشتری را به وضعیت اضافه می کند. قیمت درخواستی 50 میلیون یورویی بایرن نشان می دهد که آنها قصد دارند بازدهی قابل توجهی از سرمایه خود در این بازیکن تضمین کنند، اما تلاش های رئال مادرید برای مذاکره در مورد مبلغ کمتر نشان می دهد که آنها دیویس را خریدی ارزشمند می دانند.

هفته ی سرنوشت ساز برای دیویس و بایرن
هفته ی سرنوشت ساز برای دیویس و بایرن

نتیجه

دیویس با تصمیمی اساسی روبرو می شود که می تواند مسیر حرفه ای او را شکل دهد. چه او تصمیم بگیرد که آینده خود را به بایرن مونیخ متعهد کند یا از پیشنهادات سایر باشگاه های برتر استفاده کند، نتیجه این حماسه بدون شک پیامدهای گسترده ای هم برای بازیکن و هم برای باشگاه های درگیر خواهد داشت.

خروج از نسخه موبایل