ورزشی

مقایسه فیفا 22 و فیفا 23

فیفا 23 قرار است مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید را در سری بازی‌های طولانی مدت فوتبال به همراه داشته باشد. با برخی تغییرات کلیدی که آن را از نسخه قبلی خود، فیفا 22 متمایز می‌کند.
یکی از بزرگ‌ترین موارد اضافه‌شده، گنجاندن تیم‌های باشگاهی زنان است که برای اولین بار در این سری است.  بازیکنان می‌توانند کنترل هر یک از باشگاه‌های فعلی سوپرلیگ زنان  را در دست بگیرند . سطح جدیدی از تنوع و انتخاب را برای طرفداران بازی ارائه دهد.
مقایسه فیفا 23
مقایسه فیفا
ارتقای مهم دیگر، گسترش پشتیبانی متقابل در چندین حالت بازی، از جمله FUT Division Rivals، FUT Champions، FUT Ultimate Online Draft، FUT Online Friendlies، FUT Play a Friend، Online Friendlies و Seasons آنلاین است. این به بازیکنان PS5، Xbox Series X و PC اجازه می دهد تا با یکدیگر بازی کنند، در حالی که دارندگان PS4 و Xbox One محدود به بازی با یکدیگر خواهند بود.
 فیفا 23 همچنین نکات برجسته قابل بازی را در Career Mode معرفی می کند که به بازیکنان اجازه می دهد فقط لحظات کلیدی یک بازی را انجام دهند، در حالی که بقیه بازی شبیه سازی شده است. این تعادل بین تأثیرگذاری بر نتیجه نهایی و اجتناب از تجربه غیرفعال‌تر شبیه‌سازی مسابقه ایجاد می‌کند.

برسی مقایسه فیفا 23 و فیفا 22

این بازی همچنین دارای انیمیشن‌های واقعی‌تر است، به لطف فناوری HyperMotion2، که دو برابر بیشتر از قبل داده‌ها را ضبط می‌کند و در نتیجه ۶۰۰۰ انیمیشن فوتبال واقعی به ثبت رسید. EA توجه ویژه‌ای به بهبود انیمیشن‌های تیراندازی و حرکات دروازه‌بان کرده است و تجربه‌ای فراگیرتر و واقعی‌تر برای بازیکنان فراهم می‌کند.
قیقا 22
تکامل و توسعه
مقایسه فیفا 22 و فیفا 23
شوت های قدرتی و ضربات ایستگاهی بازطراحی شده نیز از ویژگی های جدید فیفا 23 هستند. با شوت های قدرتی مکانیکی پرخطر و با پاداش بالا که توپ را با سرعت بیشتری به سمت دروازه اژدر می کند. ست‌ها بازنگری شده‌اند و به بازیکنان این امکان را می‌دهند که برای کنترل بیشتر روی جهت. مسیر و چرخش توپ، مکان تماس خود را انتخاب کنن
در نهایت، FIFA 23 حالت تک نفره جدیدی را برای Ultimate Team به نام Moments معرفی می‌کند که چالش‌های bitesize را با الهام از مسابقات واقعی در آخر هفته ارائه می‌کند. بازیکنان برای انجام موفقیت‌آمیز این چالش‌ها ستاره‌هایی کسب می‌کنند که می‌توانند برای بسته‌های کارتی و بازیکنان قرضی برای بهبود تیم خود خرج شوند. این بازی همچنین شیمی را برای Ultimate Team تغییر می‌دهد و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با هم تیمی‌های خود انسجام برقرار کنند، حتی اگر موقعیت‌های مجاور را در زمین اشغال نکنند.
فیفا 22
نسخه به یاد ماندنی
به طور کلی. فیفا 23 مجموعه ای از ویژگی ها و پیشرفت های جدید را ارائه می دهد که هم برای طرفداران قدیمی و هم برای تازه واردان این سری جذاب است. گنجاندن تیم‌های باشگاهی زنان و گسترش پشتیبانی متقاطع به‌ویژه مواردی هستند که مورد استقبال قرار می‌گیرند. در حالی که انیمیشن‌های بهبودیافته و مجموعه‌های بازطراحی‌شده نوید ایجاد تجربه‌ای واقعی‌تر و جذاب‌تر را در زمین می‌دهند.
خروج از نسخه موبایل