ورزشی

مصدومیت شدید گاوی | مدت زمان دوری گاوی از میادین مشخص شد

مصدومیت شدید گاوی | مدت زمان دوری گاوی از میادین مشخص شد

مصدومیت شدید گاوی | مدت زمان دوری گاوی از میادین مشخص شد

مصدومیت شدید گاوی از ناحیه‌ی رباط صلیبی و رباط جانبی خبر بسیار بد برای او و بارسلونا. اما او چه مدت از میادین دور خواهد بود؟ در این پست از «ورزشی» آخرین خبرها درباره‌ی دوری گاوی از میادین را خواهید خواند.

مصدومیت شدید گاوی فصل را برای او تمام می‌کند

گاوی، ستاره‌ی بارسلونا و تیم ملی اسپانیا، نه تنها رباط صلیبی داده که رباط جانبی زانوی او نیز آسیب دیده است. او بین 6 الی 8 ماه از میادین دور خواهد بود.

به گزارش «ورزشی»،َ در دقیقه 23 بازی اسپانیا و گرجستان، گاوی بدون هیچ برخوردی با بازیکن حریف و پس از بلند کردن پای خود مصدوم و در از درد به خود پیچید. او به سرعت با چشمانی اشک‌بار به بیرون از بازی منتقل شد. در پایان بازی نیز فدراسیون فوتبال اسپانیا اعلام کرد که مشکل این بازیکن جدی است. سپس او برای آزمایشات بیش‌تر به بارسلونا برگشت.

نتایج آزمایشات مصدومیت گاوی

گاوی به مدت 8 ماه از میادین دور خواهد بود
گاوی به مدت 8 ماه از میادین دور خواهد بود

گاوی دیشب به بارسلونا برگشت و امروز تحت معاینه پزشکان باشگاه قرار گرفت. بررسی‌های بیشتر نشان داد که ستاره جوان بارسا نه فقط از ناحیه رباط صلیبی بلکه از ناحیه رباط جانبی زانوی او نیز آسیب دیده است. به این ترتیب تا هشت ماه دور از میادین خواهد ماند.

مصدومیت همزمان رباط صلیبی و رباط جانبی زانوخبر دوم و بدتر به گاوی رسیدگاوی نه تنها رباط صلیبی داده که رباط جانبی زانوی او نیز آسیب دیده و احتمالا بیشتر از شش ماه دور از میادین خواهد ماند.خبر دوم و بدتر به گاوی رسید

پیش از آزمایشات، قرار بود او نهایتاً 6 ماه از میادین دور باشد. یعنی در هفته‌های پایانی فصل به میادین باز می‌گردد. شاید او حتی شانس حضور در یورو 2024 را نیز داشته باشد. ولی ظاهراً او احتمالا تمرینات پیش فصل سال 2024 بارسلونا را نیز از دست می‌دهد. این بدترین خبر ممکن برای باشگاه و بازیکن است.

مرتبط با بارسلونا: پیروزی بارسلونا در الکلاسیکوی زنان | بارسلونا 5-0 رئال مادرید

حذف نام گاوی از تیم بارسلونا

بنا به ادعای موندودپورتیوو، بارسلونا شاید در زمستان نام گاوی را موقتا و تا انتهای فصل از لیست خود کنار بگذارد.

به گزارش «ورزشی»، مصدومیت طولانی مدت گاوی از رباط صلیبی و از دست رفتن فصل، شرایط جدیدی را برای بارسلونا ایجاد می‌کند. با توجه به شرایط مالی، احتمالاً برای جذب بازیکن جایگزین، بارسلونا باید او را موقتا کنار بگذارد.

خروج از نسخه موبایل