ورزشی

خوشگذرانی های لوکس جورجینا رودریگز

خوشگذرانی های لوکس جورجینا رودریگز

خوشگذرانی های لوکس جورجینا ، همسر کریس رونالدو مدل و اینفلوئنسر معروف اینستاگرامی و بدنساز حرفه ای که همیشه در صفحه شخصی خودش جنجال زیادی به وجود می آورد. تصاویر لخت او در کنار ساحل و تفریحات لاکچری اش همیشه مورد انتقاد رسانه های سعودی قرار گرفته است. در ادامه سایت ورزشی با جدیدترین اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

جورجینا رودریگز و تفریحات لاکچری و لوکس:

کریستیانو رونالدو پس از حضورش در لیگ عربستان مورد توجه رسانه های دنیا قرار گرفته است. حالا خانواده رونالدو در عربستان زندگی لاکچری و لایف استایل جذاب خود را دنبال می کنند. جورجینا به همراه بچه ها و شوهرش همیشه در حال تفریحات جذاب است. قطعا برای چهره و شخصیتی همانند رونالدو و فرزندانش این زندگی دور از انتظار نبود. اما همسرش در زندگی قبلی خود از فقر و مشکلات مالی روبرو بود و حالا در کنار کریس بهترین زندگی مشترک را تجربه می کند. او همیشه تلاش کرد تا فرزندان زیادی از همسرش داشته باشد و تلاش کردند تعداد فرزندان خود را به عدد مورد علاقه 7 برسانند.

خوشگذرانی های لوکس جورجینا

این روزها کریس رونالدو و جورجینا خانم در کشور عربستان سعودی حسابی تفریح و خرید می کنند و اوضاع و احوال آنها بسیار عالی است. رونالدو در باشگاه النصر عملکرد خوبی داشت و با گل و پاس گل هایش تاثیر زیادی داشت و توانست حالا اسمش بر سر زبان های عربستان قرار بگیرد.

 

شرایط جذاب و لاکچری جورجینا به همراه کریس:

جورجینا رودریگس یک دختر فروشنده در لباس فروشی معتبر بود که توانست در دل کریس جای باز کند و حلا همسر معروف ترین بازیکن دنیا است که توانست با فرزندان زیاد زندگی اش را پایدار نگه دارد. جورجینا در طول این سال ها اسم و رسم مستقل برای خودش دست و پا کرده است. و فعالیت های زیادی در حوزه مدلینگ و تبلیغات انجام داده است.

شرایط جذاب و لاکچری جورجینا

بانو جورجینا تا الان سعی کرده خودش را در کنار کریس قوی کند و حتی اگر شرایط طوری پیش رود که زندگی آنها منجر به طلاق شود، باز هم می تواند زندگی خودش را بچرخاند و به تفریحات لاکچری ادامه دهد. جدیدا یک مستند بنام “من جورجینا هستم” از شبکه نتفلیکس پخش شد. این فیلم باعث بهتر دیدن شدن همسر بازیکن معروف شد. این فیلم البته با حواشی نیز همراه شد و برخی بر این عقیده بودند که مستند به اندازه کافی معتبر نبود و بیشتر همانند یک فیلمنامه درخشان بوده است.

 

خوشگذرانی های لوکس جورجینا:

جورجینا رودریگز در اینستاگرام فالور زیادی دارد و تقریبا نزدیک 50 میلیون دنبال کننده دارد و همیشه تصاویر جذاب و ویدیوهای مختلفی از خودش منتشر می کند. ظاهرا او علاقه دارد تنها اول خودش را دوست داشته باشد و سپس به کریس و فرزندانش برسد. این چهره تنها از شخصیت خودش در اینستاگرام رونمایی می کند و کمتر پیش می آید که فرزندانش یا رونالدو را نمایش دهد. او به اینستاگرام خودش نیز به شکل درآمد نگاه می کند.

خوشگذرانی های لوکس جورجینا

جورجینا خانم جدیدا عکس هایی از خود و فرزندانش منتشر کرد که در تابستان 2022 در سواحل جذاب با قایق تفریحی 5.5 میلیون پوندی مشغول تفریحات هستند.

ناراحتی و عصبانیت کریس از جورجینا

ناراحتی و عصبانیت کریس از جورجینا

زن جوان که سن و سال زیادی ندارد و با رفتارهای عجیبش باعث عصبانیت کریس رونالدو نیز می شود. نشریه ای بنام El Futbolero ادعا کرد که رونالدو از طرز فکر جورجینا ناراحت شد. و احساس کرد که اینفلوئنسر در حال تبدیل شدن به یک فرد خود خواه می باشد. جورجینا رودریگز مدل اسپانیایی ، آرژانتینی به دلیل رفتارها با دوستانش نیز دچار مشکل شده است. جورجینا اسپانیایی یک خواهر بنام ایوانکا دارد که به برکت داماد ثروتمند توانست مورد توجه بقیه قرار بگیرد. در حال حاضر نیز همانند خواهرش در دنیای مدلینگ فعالیت می کند و بیش از 750 هزار دنبال کننده دارد. همسر رونالدو عکس هایی از ایوانا منتشر کرد و نوشت: روز خرید با همرا با خواهر!

 

خوشگذرانی های لوکس جورجینا خوشگذرانی های لوکس جورجینا خوشگذرانی های لوکس جورجینا خوشگذرانی های لوکس جورجینا

خروج از نسخه موبایل