ورزشی

علاقه جورجینا به زندگی در عربستان، دلایل علاقه او به عربستان

علاقه جورجینا به زندگی در عربستان

علاقه جورجینا به زندگی در عربستان

طبق گزارش ورزشی جورجینا رودریگز، اینفلوئنسر معروف اسپانیایی و دوست دختر دیرینه کریستیانو رونالدو، اخیراً به همراه همسر و فرزندانش به عربستان سعودی نقل مکان کرده است. کریستیانو رونالدو، بازیکن سابق منچستریونایتد قراردادی دو و نیم ساله جدید با باشگاه النصر امضا کرد که منجر به انتقال آنها به عربستان شد. اگرچه ممکن است برخی تصمیم او برای نقل مکان را تعجب آور بدانند، اما جورجینا دلایل شخصی و حرفه ای متعددی داشت که باعث انتخاب او شد. بیایید بررسی کنیم که چرا جورجینا زندگی در عربستان سعودی را دوست دارد.

هنگامی که اینفلوئنسر اسپانیایی و فرزندانش در خانه جدید خود مستقر شدند، آنها قبلاً شروع به یادگیری زبان عربی کرده اند و فرهنگ محلی را کاملاً پذیرفته اند. جورجینا از این فرصت برای گذراندن اوقات با کیفیت با خانواده‌اش استفاده کرده و از گردش در سرزمین عجایب زمستانی ریاض و کاوش در تپه‌های شنی صحرای عربستان لذت می‌برد. عربستان سعودی با تمرکز بر توسعه اقتصاد و سرمایه گذاری در صنایعی مانند سرگرمی، مد و گردشگری، تحولی را پشت سر می گذارد. جورجینا این شانس را دید که بخشی از این سفر هیجان انگیز باشد و به پیشرفت فرهنگی و فناوری کشور کمک کند.

علاقه جورجینا به زندگی در عربستان

علاقه جورجینا به زندگی در عربستان
علاقه جورجینا به زندگی در عربستان

این انتقال همچنین فرصت های شغلی جدیدی را برای او باز کرده است. جورجینا علاوه بر حضور در رویدادها و جوایز، اخیراً با عطرسازی لاورن عربستان سعودی همکاری کرده است. او تحسین خود را برای ارزش‌های خانوادگی پادشاهی ابراز کرد و بر احساس امنیت شدیدی که در این کشور احساس می‌کند تاکید کرد. او حتی عربستان سعودی را “بهشت روی زمین” توصیف کرد. جورجینا همچنین چهره برند لنز Amara شد و خوشحالی خود را در ویدیویی که این برند در اینستاگرام منتشر کرد، ابراز کرد.

مصاحبه جورجینا

او در مصاحبه ای اختصاصی با هارپرز بازار اشاره کرد که سفر و زندگی در فرهنگ های مختلف همیشه به رشد انسان کمک می کند. تجربه کشورهایی که بسیار متفاوت از یکدیگر هستند، دیدگاه شما را گسترش می دهد و باعث می شود نسبت به اطرافیانتان مدارا کنید. این تجربیات غنی‌کننده چیزی است که او خود را خوش شانس می‌داند. جورجینا و خانواده اش نیز این امتیاز را داشتند که ماه مبارک رمضان را در عربستان سعودی جشن بگیرند.

جورجینا با استقبال از این فصل جدید تبادل فرهنگی، زندگی پر جنب و جوش و نزدیکی به شریک زندگی خود کریستیانو رونالدو، الهام بخش کسانی است که به دنبال کشف افق های جدید و تجربه فرهنگ های مختلف در سرزمین های خارجی هستند. سفر او گواهی بر تجربیات غنی است که با پذیرش افق های جدید به دست می آید.

خروج از نسخه موبایل